Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Írtok maszturbálási...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Írtok maszturbálási technikákat?

Figyelt kérdés
Akár itt vagy privátban.
2022. jan. 9. 17:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Fiatalabb koromban kipróbáltam az ágyhoz dörzsölést. Felállítod léha salsa az ágyra a cerka a köldököd felé néz és fel le mozogsz.
2022. máj. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Neten láttam videóban és kipróbáltam, bevált! (éppen távol voltam nejemtől hetekre elutaztam dolgozni, ki voltam éhezve a punci érzésére, a kezeim már unalmasak voltak)

Kell egy-kettő eldobható gumikesztyű (ami a covid miatt már eléggé elterjed, magam is evvel próbáltam elsőleg) vagy koton. Egy üres pringle chips henger. Kettő vagy akár négy új mosogatószivacs.

A gumikesztyűt, kotont beteszed két mosogatószivacs közé, úgy, hogy pár centit kilógjon felül. Ezt így együtt betolod a pringle chips hengerbe a szivacsok végéig. Majd a kilógó gumikesztyűt/ kotont ráfordítod a henger külső felére. És kész is a maszturbátor műpunci!

Egy tipp: Hogy ne csússzanak le a szivacsok, a gumis szivacsok alá is kell tenni két szivacsot a hengerbe, de akár egy darab ronggyal is ki lehet tömni. (ez intim mérettől is függ, hogy meddig tolod mélyre)


Ezekután vásároltam egy Satisfyer Men szívó maszturbátort! Azt már nejemmel közösen, ő kapott egy új, élethű műdákót. Együtt és magányosan is szoktuk használni a játékszereket. Szuper élmény, főként együtt! (pl. amikor nincs kedve, ereje közösülni, sokkal élvezetesebb, mintha csak kiverné)

2022. máj. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!