Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vaginát nyalni olyan, mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vaginát nyalni olyan, mint mézet enni?

Figyelt kérdés

Szokták mondani, de érdekelne a véleménye aki csinált már ilyet.

Ha igen, akkor a mézből is van több fajta és több állagú. Folyós, összeaszalódott cukros, akác, virág stb. Melyiket ajánlanátok gyakorlásához?



2022. jan. 8. 09:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%

Hát ez hülyeség.

Eleve ahogy írták is, a vagina az a hüvely, nem azt kell nyalni hanen a csiklót.

A másik hogy nem édes, max. egy enyhe halszaga van. Szagolj meg egy darab nyers halat. Na, olyan.

Ha prostit nyalsz és édes ízt érzel, az a síkosító, ami az előző vendég után maradt a hüvelyében.

2022. jan. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Sényő-n mondta nekem egy öreg bácsi, ott lakom Szabolcs Szatmár Bereg megyében
2022. jan. 9. 08:39
 13/16 anonim ***** válasza:
Ezek a jaj de ráérek kamu kérdések... De ha idetévedne valami kiscsávó akinek tényleg ezen jár az esze annak írom, hogy egyébként akár igen. Ha odavagy a nőért akkor igen. Átvitt értelemben mindenképpen. Konkrétan nő és érzelem függő lehet, hogy mit érzel. Meg nyilván egy rakás más dolog befolyásolja. De az tény, hogy volt nőm akit mindig vattacukor izűnek, illatúnak éreztem.
2022. jan. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
40%

Nem ugyanaz a kettő drága testvérem.

A méz, az finom és édes.

A punciról ez már nem mondható el mindig.

A puncikát érzelmi alapon nyaljuk, mi férfiak.

Általában azért, mert érzelmileg kötődünk a tulajdonosához.

Ha esetleg még szerelmesek is vagyunk, arról meg már nem is beszélek.

Ettől az állapottól minden punci édes lesz.


Én egyébként amikor egyedül voltam, elmentem szexpartner oldalról összeszedett nőkhöz nyalakodni.😭

Hát nem igazán voltak jó élményeim. Volt, hogy majdnem rosszul lettem utána.

Ezért nem ajánlatos puncit nyalni érzelmi kötődés nélkül.


De a nőknek se érdemes kukit szopni érzelmek nélkül. Ezt is kipróbáltam. 😢

Rángatták össze-vissza, mintha seprűnyél lenne.

Nem puszilgatták, nem nyalogatták, nem köröztek a nyelvükkel, csak rángatták.

Az egyik olyan erővel, hogy majdnem elszakadt az összekötő bőrke. Pár napig fájt is.😓

2022. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Dzsoki ***** válasza:
100%
Nem. A mézet,nem nyaljuk. A fagyit nyaljuk. Tányéron vagy palacsintán is próbálhatod. Ahogy az Üvegtigrisben mutatja az öregnek a büfés. Egyébként,amikor majd 18 leszel,élőben is kipróbálhatod. Amennyiben mással nem,akkor prostival. Normál lány azért izgatóbb.
2022. jan. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
63%
Akkor kezdj egy gyakorolni, ha már a tojáshéj leesett a seggedről. Addig csak lekváros kenyeret egyél.
2022. febr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!