Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy péniszt vagy egy vaginát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy péniszt vagy egy vaginát nehezebb teljesen leborotválni?

Figyelt kérdés
2021. nov. 30. 18:38
A kérdező szavazást indított:
Pénisz
Vagina
28 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Nemtudom, csak egy nagy farkam van
2021. nov. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A golyókat nagyon nehéz.
2021. nov. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Én nő vagyok, de szerintem a férfiaknak nehezebb.
2021. nov. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én végignéztem már csajt ahogy csinálta, hát nem irigyeltem. Nem is lát belőle semmit, hacsak nem mondjuk tükör előtt csinálja, de szerintem még úgy se egyszerű, sokáig bajlódott vele. Én is borotválom magamnak ott lent általában 1-2 hetente, 5-10 percig szokott tartani, szerintem elég könnyű.
2021. nov. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nőként nagyon nehéz, már nem is bajlódom vele, megcsináltatom a szőrtelenítést mással :D


Nem tudom, hogy a fiúknak milyen, de nekik sem tűnik olyan egyszerűnek

2021. nov. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, egyszer borotváltam egy nőmet. Mivel szemmagasságban volt jóval egyszerűbb volt, mint a saját golyóimat :O
2022. jan. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!