Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férjezett nők jobban szeretik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjezett nők jobban szeretik a vadulós szexet mint a nem férjezettek? Otthon nem kapják meg azt amire vágynak! Miért nem beszélik meg a férjükkel mi hiányzik az életünkből? Miért kell mást keresni az miatt?

Figyelt kérdés
2022. jan. 8. 05:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Miről beszélsz?
2022. jan. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha egy férjezett nő félre dug, akkor soha sem a szex a gond, mindíg a törődés ami hiányzik.
2022. jan. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Az én feleségem mindjàrt megkapja tőlem a vadulós szexet ne aggódj ;)
2022. jan. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#1!

Arról beszélek hogy férjezett nők és otthon nem elegulnek ki teljes mértékben, ezért keresnek alkalmi kapcsolatot vadabb szexre. Miért nem beszélik meg otthon hogy többre vagy másra vágynak!

2022. jan. 8. 07:21
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem feltétlenül szeretik jobban a vadulós szexet, szerintem nem attól függ, hogy férjezett, vagy sem. Én sem kapom meg otthon, amit szeretnék, de nem keresek mást. Amióta megszületett a gyermekünk 7 éve, a férjem hozzám sem ér, pedig én minden nap igényelném. Csak az anyát látja bennem, pedig nem lettem egy igénytelen, ronda nő. Nálunk ez a helyzet, én viszont probálom ezt a dolgot pozitívan megközelíteni, illetve poénkodni saját "szexuális életemen".
2022. jan. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hogy bírod ezt így ennyi év után hogy nem néztél más férfi után?

Mert hozzá szokni nem lehet, csak együtt élni vele.

2022. jan. 8. 07:25
 7/14 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy elfoglalom magam. Imádom a munkám, van néhány hobbim /már amit gyerek mellett tudok is végezni/, emelett nagyon sok tevékenységben aktívan részt veszek. Szóval ismerkedni nem igazán van lehetőségem. Mindenesetre nagyon jól érzem magam, főleg, amikor látom, mennyi és eredményt hoznak a tevékenységeim és minden nap van miért felkelni!
2022. jan. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jó ez a pozitîv hozzààllàs de szerintem a szex az èlet rèsze mindkèt nem szàmàra ès ettől megfosztani valakit bün. Hogy gondolja a fèrjed, neked nincs szüksèged rà? Neki sem kell? Ènnem tudnàm így elhanyagolni a pàrom egyszerüen egy èlő tàrgynak nèzni..
2022. jan. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Olyanhoz megyek féjhez, akivel minden jó szexuális téren is. Másképp minek kötelezném el magam?
2022. jan. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Van a családunkban egy nő aki kb 3 éve lefogyott. A férje azóta eltávolodott tőle, nem tetszik neki. A nő nem tudja hogy én tudok a másik pasiról, de a nő mindent tagad. Nem más miatt fogyott le stb.... Nem avatkozok béke más életébe mert nem tartozik rám. Ráadásul a szerető az mindent elmond nekem, milyen vadulast csinál a nővel. Viszont ő sem tudja hogy családon belüli a nő! Ördögi kör 😁, amit ráadásul el is mond nekem. Szemetes láda vagyok, de élvezem.
2022. jan. 8. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!