Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az nem gáz, hogy sok férfin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem gáz, hogy sok férfin aki nem borotválja az intim részen magát olyan szőrszálak vannak amelyek már két vagy háromfele állnak, annyira elhasználódtak? Illetve töredezettek, úgy néz ki az ember mint az őskorban

Figyelt kérdés

2022. jan. 7. 13:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

#20: álmodozz csak. Nem fog "divatba jönni", max a lúzereknél.

Tudod, az intelligens, igényes emberek már rájöttek, hogy messze nem csak esztétikai kérdés a szőrtelenség. És tudom, majd megint jöttök a buta elméleteitekkel, hogy ez csak trend, meg divat, de nem. Aki megtapasztalta milyen érzés, milyen más a szex, stb, az már rájött, hogy az emberek elsősorban maguk miatt, és nem főleg mások miatt szőrtelenítenek. És bizony, mind a férfiak, mind a nők többsége a szőrtelenséget preferálja, akkor is, ha itt néhány szőr-fanatikus ezerrel lepontozgat.

2022. jan. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
64%
Továbbra is tartom a kijelentésemet, hogy nyaktól lefelé csak a hímringyók borotválkoznak. Nők esetében sem néz ki jól a csupasz punci, max a fazonra borotvált (pl. leszállópálya). Ez egy hülye mai trend.
2022. jan. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

22: szíved joga, ez a véleményed, a sajátod, jogod van hozzá.

Attól persze még nem lesz igazad, max ha hozzáteszed, hogy szerinted.

Neked szőrösen tetszik, ízléseken nem lehet és nem is érdemes vitatkozni.

Sokan mások meg a szőrtelent favorizálják. És nekik meg ehhez van joguk.

És nem, ez nem trend kérdése, és marhára nem mai.

2022. jan. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Vagy ez, vagy manapság minden férfi olyan bokorral rendelkezik, ami nyesés nélkül kilógna a gatyából is...
2022. jan. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Általában az szokott ahhoz annyira ragaszkodni, hogy csak a szőrmentes a higiénikus és kényelmes, akinek soha életében nem volt még máshogy, hanem 14 éves kora óta mindent leszedett....

Aki látott már mindkettőt egy nőn, az már lehet, hogy észrevette, hogy a csupasz a nap végén olyan szagú, mint a pénisz bőr alatti makk része..., amin meg van rövid szőr az érdekes módon a zuhanyzás után sok, sok órával sem lesz punciszagú. Ennyit a higiéniai részéről. Én maradok a rövid verziónál magamon

2023. ápr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

21#

Ehhez a kommenthez nagyon butának kell lenni.

De ha még csak 20-as vagy, van remény, akkor az általad említett intelligencia még változhat

2023. ápr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

"milyen más a szex csupaszon"... Ja tök jó. Ha borotvált, akkor szét szúrod a másikat. És tocsog, tapad minden össze-vissza. Szerintem te soha éledetben nem próbáltad még szőrrel.

Te itt az orál részére gondolhatsz, hogy jobb a szex. De mondjuk én lányként mondom, hogy mi a szöszt kéne zavarnia engem az orálban ha van szőr a pasin? Ezek a lányok vagy nem tudnak orálisan kényeztetni és/vagy annyira balfék díszpicsák, hogy az ilyennek csak olyan agy nélküli faszi való mint a 21-es hozzászólás

2023. ápr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!