Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az nem gáz, hogy sok férfin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem gáz, hogy sok férfin aki nem borotválja az intim részen magát olyan szőrszálak vannak amelyek már két vagy háromfele állnak, annyira elhasználódtak? Illetve töredezettek, úgy néz ki az ember mint az őskorban

Figyelt kérdés

2022. jan. 7. 13:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
42%
De, gáz. Sose szexelnék szőrös farkú pasival.
2022. jan. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
71%
Gáz.
2022. jan. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
63%
Kit érdekel! A feleségem így szereti.
2022. jan. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
68%
"két vagy háromfele állnak"??? Fantasztikus! Lehetetlen! Na még ilyet?
2022. jan. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
62%
Én ismerkedtem neten egy fullos kiscsajjal. Azt hittem valami kamu, tényleg nagyon jó csaj volt. Nem hittem benne, egészen addig mígnem találkoztunk...nem is gondolkodtam azon, hogy binladen szakállt lekellett volna szedjem magamon, mert annyira elvbűvölt a szépségével, az intelligenciájával, a perverz gondolkodásával...valahogy még a találkozás napján ágyba keveredtünk és kapcsoltam, hogy binladen szakálla van a farkamon, a sok ígéret neten, hogy megb$&om a száját a torkára élvezve, meg a többi perverz írás amit szerettem volna vele...elszegyeltem magam és kértem, hogy kapcsoljuk le a villanyt, orált nem is kértem...hát, nagy égés volt.
2022. jan. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
29%
Egy igazi férfi nem borotválkozik nyaktól lefelé!
2022. jan. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
33%
Mifaxom??? Szerinted a nők nekiállnak számolgatni, meg mustrálgatni a szőrt a pélódon hogy hányfelé állnak a szőrszálak, töredezettek-e a végei és hasonlók? 😂 Haver dugni mész nem fodrászhoz.
2022. jan. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
70%
#6: az őskorban még így volt...
2022. jan. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
41%
#8: Hát jó, borotváljátok csak a himbilimbiteket, kisfiúk. Nekem soha egyik nőmnek sem volt problémája azzal, hogy szőrös...
2022. jan. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
63%
Gáz bizony.
2022. jan. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!