Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan lányok, akik szeretik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lányok, akik szeretik mutogatni magukat instán nekik jó érzés ha kiverik rájuk?

Figyelt kérdés

Gondolok olyanokra, akiknek még onlyfans oldala is van vagy direkt tophungary girls és stb hesteg alatt kirakatja más csoportokban is a képét. Nekik jó érzés, ha rárántanak?


F/22



2022. jan. 6. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Gondolom másképp nem csinálnák, tulajdonképpen önmaguk igazolása.
2022. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem azért csinálják hogy szánalmas férfiak kiverjék rá hanem a pénz miatt.
2022. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem azért teszik ki első körben mert az a jó hogy kiverik rájuk, hanem valószínűleg egy visszajelzést akarnak férfiaktól mert lehet az apjuktól nem kapták meg a figyelmet így más férfiaktól akarják. Ha pedig az onlyfanst nézzük, azoknak a lányoknak csak a pénz számít, nem az hogy utána mit csinálnak utána a képükkel;)
2022. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyetek már naivak. Pénzért csinálják. Kiraknak magukról minél több szexi képet, hogy minél több követő bázisuk legyen. Amikor már van egy x ezer követő bázis, akkor általában a cégek felkeresik az adott insta lányt egy termék szponzorációjához vagy a lány keresi föl a céget. Minél több követője van vkinek annál nagyobb szponzorált hirdetést vállalhat és a cég fizet az adott csajnak. A lányt baromira nem érdekli ki veri rá és ki nem, csak a követő számot nézi.
2022. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Kétlem hogy mijden esetben önbizalomhiány áll emögött. Egyszerűen szeretik magukat mutogatni. Élvezik hogy rájuk meresztik a farkukat a férfiak. Ebből következik hogy édesmindegy hogy ki is a farok gazdája mert nem aaz egyén érdekli őket, hanem a tömeg. Minél többen verjék ki a képeikre.

Van aki ebből él, ugye itt az OnlyFans is. Nyugtatják a lelküket higy ők nem prostik... még nem. De plusz pénzért meg fogják tenni.

Most a figyelemhiányt okozhatja akár sérült énkép is, és nem megfelelő szülői minta is.

2022. jan. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kvára le$arja,csak pörögjön a számláló!
2022. jan. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az OF-en lévő nőknek az a jó érzés amikor látják +x előfizető és megkapják a havi elszámolást, meg az utalást 😅

A #4-es és az #5-ös pontosan jól leírta a lényeget. Szóval felesleges "kivertem a képeidre" című böffeneteket írnod, mert a többség el sem olvassa, vagy szimplán csuklóból törli a többi naponta beérkező x db hasonló üzenettel együtt.

2022. jan. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Nekem onlyfans oldalam nincs, csak Instám, kb 2-3 ezer követővel, és sajnos be kell látnom, hogy nagyon jól esik a figyelem, amit a kidobott melles képeimre kapok. Hogy kiverik-e, az nem is érdekel, csak a lájkok, kommentek száma. Irigykedve nézem mások posztjait a kétszáz kilométeres bringat7rakrol, a csodaszép koteseikrol, a kiváló tanulmanyi eredmenyeikrol stb. Én sajnos nem vagyok egy érdekes személyiség, végzem az unalmas munkám, hobbim semmi, marad a testem, ami érdekes mások számára.
2022. jan. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
8 De hát mindenki tehetséges valamiben. Mindenkinek vannak készségei. Valami alkotó erejű, kreatív. Benned is van, biztosan. Ezeket csak úgy lejet csinálni ha szívvel csinálod, magadnak mert kikapcsol. Akkor fogod élvezni. Hiszek benne hogy találnál ha keresnéd a határaidat!
2022. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!