Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire éreznéd feszélyezve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire éreznéd feszélyezve magad, ha biztosan tudnád hogy van valaki, aki rendszeresen szokott maszturbálni rád gondolva/a fotóidat nézegetve?

Figyelt kérdés

2022. jan. 6. 16:05
A kérdező szavazást indított:
Nagyon
Kicsit
Semennyire
42 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Meglepne az tuti 😂F
2022. jan. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülnék neki..
2022. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülnék neki, ha bejön akkor lehett kacérkodnék is vele hátha nem csak masztizni akar r0ám
2022. jan. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ha nekem nem tetsző ember csinálná, akkor nem érdekelne, de nem is zavarna(tok mindegy, mire gondol magában, csak ne kelljen látnom), ha nekem tetsző, akkor meg nyilván meg örülök neki.
2022. jan. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Ha nekem is bejön, akkor tetszene.

Ha nem jön be a pasi, akkor próbálnám kerülni vele a kontaktot. Igen zavarbahozós szitu lenne.

2022. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De jó lenne tudni 🙂
2022. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!