Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek mi a titkos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mi a titkos vágyatok a szexualitás terén?

Figyelt kérdés

Nekem férfiként annyi hogy egy nagy fenekű nagymellű (kicsit teltebb) hölgy beleüljön, és rám dőljön tehát ő legyen felül. Meg engedje análba is természetesen.


Nektek mi? :)


25F



2022. jan. 6. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
H egyszerre 3 pasival legyek. Ketto punciba egy analba. Nemcsinalnek rendszert belole de egyszer kiakarom probalni. Nemkerek privatot vad idegenekkel nemprobalnam ki. 24L
2022. jan. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Egy nyári medencés bulin minden pasi csak velem foglalkozzon (5-6 pasi), a többi lány meg egymással. Minden pasit én akarok magamnak, ők pedig álló fasszal várják, hogy magamhoz intsem őket és kielégítsenek!
2022. jan. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ez se rossz! :)
2022. jan. 6. 11:13
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Egyszer az összes eddigi pasimmal egy ágyban henteregni, újra átadni magam nekik!

Csak nincs akkora ágy, hogy mindenki elférjen.

2022. jan. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Kipróbálnám egy lánnyal (vagy lányokkal). Addig nem teszem meg, ameddig kapcsolatban vagyok és csak emiatt nem vetek véget neki, de ha egyéb okból valaha véget érne, akkor valószínűleg kiélem majd ezt a vágyam.
2022. jan. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
#1 Pedig jobban járnál ha idegenekkel probálnád ki, mint ismerösökkel. (Ha egyszer tényleg kiprobálod.)
2022. jan. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Dupla farok punciba, élvezzenek belém mindketten.


Használjon egyszerre több negyvenes-ötvenes jó pasi, 10-15 is akár. Akik belém is élveznek, punciba, popsiba, szájba.


19L

2022. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak annyi vágyam van, hogy szerelmes legyek az illetőbe, és akkor bármi történhet.
2022. jan. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy egyszerre dugja a puncimat popsimat gumi nélkül 2 számomra vonzó pasi és belém is élvezzenek.


20L

2022. jan. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!