Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányoknál tényleg ritka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál tényleg ritka dolog az ha hónapokig szex nélkül vannak?

Figyelt kérdés
Mióta van nemi vágyuk csak rövidebb kihagyásuk van amíg párt találnak?
2022. jan. 5. 15:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem utoljára 2 hónapja volt. Addig mondjuk meg is szűnt, de elég ritka eset vagyok :D
2022. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ritka lenne. Mondjuk akinek minden mindegy, az persze gyorsan talál pasit. De én se szexeltem már lassan egy éve, mert még dugásra se találok egy értelmesebb egyedet. Kapcsolatom meg isten tudja mikor lesz:D

Pedig elég szép nő vagyok, elvileg lenne lehetőségem bőven, csak ugye nem mindegy, hogy azok milyen minőségűek. Az tény, hogy ha akarnék dugni, akkor már ma este jönne valaki. Csak az nem is lenne olyan..

2022. jan. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
94%

Párom betegsége miatt már csak olyan havi 1 alkalommal csináljuk, az sem olyan jó minőségű.


Megtehetném, hogy keresek egy "bikát", párom meg is engedte. Jelentkező is lenne bőven (lásd random privik itt)


Részemről szó se lehet róla. Őt szeretem, nem fér bele más, akkor sem ha csak érzelem nélkül csinálnám.


Szóval ja, nem túl pörgős a nemi életem. De nem baj. Szerencsére a libidóm alkalmazkodik a helyzethez.

2022. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
95%

Alapszabály: férfi akkor dug amikor tud, a nő amikor akar 😂

Apróbetűs kiegészítés: ha a nő lejebb akarja engedni a lécet, ha normális értelmes pasit keres az már nem könnyű mutatvány.

2022. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 évig nem szexeltem, mielőtt összejöttem a barátommal :D
2022. jan. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!