Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40-es, 50-es nők! Ti szexeltet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es, 50-es nők! Ti szexeltetek már olyan pasival, aki a 20-as, vagy a 30 eleji generációhoz tartozik? Bejön nektek a korkülönbséges szex, ahol ti vagytok az idősebbek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 5. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy se fog itt neked jelentkezni.
2022. jan. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb. minden nap van egy ilyen kérdés. Olvasd vissza azokat, és rájössz, hogy van, amelyiknek bejönnek a fiatal fiúk, és van, amelyiknek nem!
2022. jan. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

Kb 36 éves koromig volt több ilyenben részem 19-24 évesekkel, imádtam nagyon. Aztán egyre jobban kezdett elbánni velem az idő vasfoga, és ma már szégyellem a testem, nem vetkőznék le egy fiatal pasi előtt.

Privátot nem kérek, nem keresek partnert.

2022. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

20-on évesek között ég és föld különbségek is lehetnek. Mind külsőleg, mind személyiségileg, vagy az alapján hogy hol tartanak az életben, hogy állnak a nökhöz és a párkapcsolatokhoz.


Egy világra és nőkre haragudó, incel beütésű kiscsávóval, aki úgy akar bosszút állni a gonosz női nemen, hogy megaláz egy 40-es nőt, vagy akik azt hiszik, hogy a 40-es nők "leadják az igényeiket", mivel leértékelt áruként tekintenek magukra, ezért egész nap síratják a fiatalságukat és megváltásnak tekintik ha bárki beléjük hajlandó tenni a farkát, hát nyílván senki sem fog szóba állni, azok se akik amúgy szeretik a fiatal pasikat.


De egy normális felfogású, egészséges önbizalommal és énképpel rendelkező fiatal férfinek, aki ismerkedni akar egy neki megtesző nővel és nemcsak a sztereotípiák miatt keres idősebb nőt (pl.a 40-es nők szexéhes vadmacskák - ugyanúgy eltérőek a 40es nők szexuális igényei, mint bárki másnak; a 40-es nőknek nem kell udvarolni, bármikor dugásra készen várják a bikákat = a 40es nők között is vannak romantikusabb és hedonistább személyiséget; a 40-es nők nem hisztiznek= de, vannak akik igen, a 40es nők csak kalandot keresnek, nem akarnak rendes párkapcsolatot = vannak akik nem, de vannak akik házasságot is akarnak stb), a legtöbben adnanak esélyt.

2022. jan. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen korkülönbség nem igazán befolyásolo dolog, de semmiképpen NEM ÉRDEM, hanem egy adottság.
2022. jan. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen,jó is volt,de azért megmaradok a -10évnél.
2022. jan. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A ponencia talán ami érdekel velük kapcsolatban, de itt meg is áll az egész...
2022. jan. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Haver hiába írsz ki erről minden nap egy privicélpont-vadász álkérdést, az 40-50-es nők nem itt keresnek vadidegen pasikat mikor élőben tucatnyi lehetőségük van rá. Ha ennyire a 40-es nőkre vagy rágerjedve akkor menj le egy swingerbe, ott van mindenféle korosztály.
2022. jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30 körül volt. Hát nagyon nem jött be. Helyes volt, nagyon magas, tökéletes testtel, de akkor is csak egy kisfiú, néha óvónéninek éreztem magam mellette 40 évesen. Ráadásul szerintem szűz volt, csak ezt elfelejtette elmondani. Katasztrófa volt az egész.
2022. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
44%
Igen, voltam együtt nálam sokkal fiatalabb férfivel. Nem, nem volt jó vele a szex. Nem azért, mert tapasztalatlan volt, hanem azért, mert én nagyon zavarban voltam (bár akkor még nagyon szép volt a testem) és még ráadásul méretileg nem is stimmeltünk. De nagyon jó volt vele csókolózni. :)
2022. jan. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!