Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Swinger jellegű házibuliban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Swinger jellegű házibuliban már részt vevőket kérdeznék. Milyen erotikus témájú társasjátékot tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Elsősorban a társaság feloldása volna a cél. Megismerni egymást, kicsit bemelegíteni a dolgokat. Könnyed gyors, kicsit pikáns jellegűt.. Illetve olyat, ami a már oldottabb hangulat után is elő lehet venni, hogy beindítsa a dolgokat. Aki tud, kérem írjon egy kis "értékelést" is, vagy a játékmenetről pár sort.


Hálásan köszönöm előre is.



2022. jan. 5. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha célzottan swinger jellegű a buli, ott általában mindenkinek célja hogy elinduljanak a dolgok. Amúgy mi sokat pókereztünk házibulikban! Sokáig is mehet, kb mindenki ismeri, egyszerű, ha valakinek elfogy a zsetonja akkor egy levetett ruhadarabért kap még. Így sokáig és lassan lehet vetkőzni, hozzászokni a meztelenséghez. Ha valaki nem tud levetni több ruhát (mert meztelen), jöhet egy csók, egy szopás, ilyesmik... Nálunk több házibuliból lett már spontán orgia, pedig nem swingerezni mentünk.
2022. jan. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Üvegezés
2022. jan. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

üvegezés nálam is, az tök egyszerű és úgy alakítjátok a szabályokat, ahogy nektek tetszik


egyszer voltam ilyen buliban, mivel igazi swinger buli volt, swinger emberekkel, nem nagyon kellett sok feszültség oldás, max egy pohár ital és kis beszélgetés a konyhában

2022. jan. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Swingeres lesz itt is mindenki, de szimpátián alapuló társaságot hozok össze, és szeretnénk hosszú távú baráti kapcsolatot.Ahol megvan a nyitottság.

WTF-ről , AVK (adsz vagy Kapsz) valakinek van tapasztalata?

2022. jan. 5. 15:17
 5/8 anonim ***** válasza:

őszintén, én swingerben még sosem játszottam, mert amikor oda kerültünk párommal, hogy swingerbe mentünk, már kinőttünk a játszadozásból.

De szerintem simán leültem volna egy ilyen üvegezésre, ahol nem csak puszilgatás lenne, hanem tényleg vicces feladatok amik határt feszegetik, de nem annyira, hogy mondjuk valaki aki nem szimpatikus, azzal nem akarsz semmit csinálni. Úgy értem, mondjuk egy "röpke erotikus tánc" simán belefér egy olyannal, aki nem szimpatikus, de mondjuk fogdosás és csók már nem.


Az AVK az olyan, mint a Truth or Dare? Az is megoldás, főleg az előző szimpátia példámra.

2022. jan. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyan emberekkel, akik ilyesmibe belemennek, nem fogsz tudni normális hosszú távú barátságot kialakítani.
2022. jan. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 mire alapozod ezt a megállapításod? Nem kritizálásból kérdezem, és maximálisan tiszteletben tartom a véleményedet, nem is pontozom le, és kérem más se tegye.
2022. jan. 6. 10:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Az osztálytársnőm akarja, hogy menjek el ő vele a swingers Club.

Még nem voltam ottan, jómódú sportos szingli férfi vagyok.

Az egyetem után.

A belépőt én fizetem.

Mindig is a szex megyen.

1 x , 2 x , 3 x

illető - személy.

2022. jan. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!