Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretnék párom születésnapjár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék párom születésnapjára erotikus közös / páros ajándékot vásárolni. De elég tapasztalatlan vagyok a témában ami azt illeti. A társasjátékok annyira nem fogtak meg. ??

Figyelt kérdés

A kapcsolatunkba belefér, ő is nyitottan áll ilyen dolgokhoz, és én is. De nem szeretnék rosszat választani.

A társasjátékok nem tetszenek így doboz alapján, de ha van tapasztalatok, vagy hogy melyik milyen, elmondhatjátok.

Gondoltam arra hogy egy ajándék csomag, amibe külön külön válogatnék össze olyanokat amiket mindketten tudunk használni egymáson. (Mini vibrátor, szembekötő, cirogató toll, bilincs. *ide is örülnék esetleg ötleteknek, egy férfi számára mit vehetnék, péniszgyűrű.?*)

10-15 ezer forintot szeretnék szánni rá.


23N

26F



2021. nov. 8. 08:52
 1/1 anonim ***** válasza:

A társasjátékoknál szerintem ha kicsit utánanézel találsz róluk véleményeket. Én is keresgéltem régebben ilyeneket de mikor utána néztem a leírásoknak, véleményeknek akkor azt találtam hogy általában elég unalmasnak jellemezték őket. Az szokott még felmerülni hogy inkább frissebb kapcsolatokban lehet érdekes amikor még nem ismerik annyira egymást a párok.

Szexuális témájú társasok közül egyet se tudok így javasolni. ( más milyen kategóriákban azonban nagyon sok jó van :D )


Pasinak én se nagyon tudom mit lehetne venni. Szerintem elégé el vannak hanyagolva ilyen téren.


Utána nézhetnél még talán bilincs helyet a köteleknek. (jót válasz hogy ne dörzsölje ki a bőrt)

A bilincset sokkal könnyebb felrakni és leszedni mint egy kötelet de a kötél többféleképpen is használható. Plusz a kötél nem zörög.

De láttam már konkrét szetteket is amiknél szíjakkal lehet kikötözni a másikat az ágyhoz. Ott még a megkötözés is gyorsan megy.


De ha bemész egy szexshopba akkor az eladó talán még tudd tanácsolni pár érdekes játékot.

2021. nov. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!