Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az van hogy a bnommel szoktunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az van hogy a bnommel szoktunk szexelni mindig vedekezunk!!popsiba is szokott,volt hogy néha nem volt gumi és néha bele is élveztem a fenékbe,és hallottam valahol hogy onnan at szivárog az ondo és attól lehet terhes?

Figyelt kérdés

2022. jan. 3. 19:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️Nem lehet terhes...
2022. jan. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
Elég kicsi a valószínűsége, de azért észnél kell lenni. Mondjuk hagyja kifolyni, megtörli magát, az talán oké. Plusz a hátán fekszik egy darabig.
2022. jan. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Csináljatok inkább mást.pl. társas
2022. jan. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Édes istenem. Használd már az eszed kérlek. Nem szivárog át.
2022. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Ha súlytalanság állapotában lennétek, akkor lehetséges lenne bizonyos mozgásformák segítségével. (Popsiból kilökődne a cuccos, majd nuniba bekerülne.)

A Földön viszont csak akkor működne a dolog, ha a barátnőd folyamatosan fejjel lefele lenne. (Az előzőhöz hasonlóan, popsiból kilökődne a cuccos, majd nuniba bekerülne.)

De nem gondolnám, hogy az említett 2 lehetőség az esetekben megvalósult. Ezért nem sok esély van rá... :,D

2022. jan. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szívódik fel! Kiszarja! Nem szabad lógni a biológiai órákról! Valahogy ebből adódik a legtöbb kérdés...
2022. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%
Én így lettem terhes mind a 2gyerekemmel. Védekeztek nehogy így járjatok mint én.
2022. jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%

Igen, ismerősöm is járt így. Ennek a biológiai magyarázata, hogy a sperma a bélbe jut, de itt nem pusztul el, hanem a beleken át, atmaszik a szövetek közt egészen a hasuregig, onnan pedig egészen levandoeol a mehbe és megtermekenyiti a petesejtet.

Eléggé durva, de valóban létezik ilyen.

Szerintem babakocsit inkább használtan vegyél.

2022. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

Igen és a lenyeléstől is lehet terhes nem tudtad? :0


Nyiss ki egy hetedikes biosz könyvet, de van Google is amúgy.

2022. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Attol fugg milyen rúnákat hasznaltatok dugas közben. Mert van hogy a spermak átvingárdium leviosszá-zák magukat az anuszbol a méhbe. Ott az eső istene a lótusz csillagjegy alatt lehetővé teszi a IQ pusztitojanak, hogy teherbe essen.
2022. jan. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!