Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek rá lehet kérdezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rá lehet kérdezni alkalmi szexre tőle?

Figyelt kérdés

Van egy lányismerősöm, akivel még évekkel ezelőtt egy hónapig jártunk. Smároltunk párszor, meg ő mondta, hogy együtt is alhatnánk, majd hirtelen szakított, mert nem tette túl még magát a volt párján. Így sosem feküdtünk le egymással.

De valahogy gyakran összefutottunk, meg újra és újra egymásra írunk időközönként, vagy ő keres néha engem. Viszont van, hogy az aktuális kiszemeltjéről beszél és hasonlók. Néha amikor beszélgetnék, akkor egyáltalán nem ír vissza órákig, vagy nem is reagál arra, amit írok. Majd hirtelen üzenetekkel bombáz arról, mi történik vele, mit csinál épp, képeket, videókat küld, ilyesmi.

De úgy igazán egyhuzamban nem nagyon szoktunk beszélgetni, inkább ilyen 3 napig egyáltalán nem beszélünk, majd beszélünk fél órát, majd megint napokig nem, ilyesmi. Mindig azért, mert nem ír vissza.

Volt, hogy fél évig nem, mert valamelyikünknek párja volt. De érzem, hogy komoly kapcsolatra nem egymást keressük, szerintem mindketten teljesen más világ vagyunk. Meg akkor szerintem rendszeresebben is akarna beszélni velem, nem csak így, hogy amikor olyan hangulata van, rámír, meg akkor nem az lenne, hogy órákig, napokig nem válaszol, csak elolvassa az üzenetem.

Pár napja viccelődött gyerekcsinálással velem, miután csalódott a kiszemeltjében, akivel még csak néhány hete beszélgetnek. De előtte pár nappal meg találkozni szerettem volna vele és belement, de nem tűnt úgy, hogy beszélgetni akarna velem, így fel sem vetettem a találkozó napján a találkozást.

Ennek ellenére ugyanúgy keres néha engem.


Meglehetősen jó csaj :D És viszonylag kevés emberrel beszélgetek rendszeresen, úgyhogy rossz lenne, ha megbántanám, vagy ilyesmi.

De szerintetek meg lehet tőle kérdezni az alkalmi szexet? Vagy esélyes, hogy csak egy ismerőse vagyok a sok közül, akinek néha odavet néhány üzenetet, amikor olyan kedve van?

Félek, hogy fogná magát és letiltana vagy hasonlók. De én akár össze is járnék vele, ha mást nem szeretne.



2022. jan. 2. 23:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mi lett belőle? felhívtad?
2022. jún. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
11-es: Nem hívtam fel, mert a legutóbbi üzenetemre (amit kb 1 hónapja küldtem) kitalálta, hogy megint nem ír vissza, úgyhogy hagytam. Ezt mindig akkor csinálja, ha lesz valakije, úgyhogy gondolom kapcsolatban van megint. De amúgy a fene tudja.
2022. jún. 2. 02:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!