Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mennyi ideig bírjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyi ideig bírjátok ki hogy ne szexeljetek, ha nincs kapcsolatod?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok és kénytelen vagyok évekig viselni. Lányoknak 1000x könnyebb szerintem.
2022. jan. 2. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Ja 1000x könnyebb idiótákkal lefeküdniük. Ha minőségi szexet, beszélgetést stb akarnak akkor ugyanolyan nehéz nekik is

22F

2022. jan. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Én három nap után hisztis vagyok. De ha csak fasz kell, arra van bármikor pasi...
2022. jan. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
10-20 év.
2022. jan. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
2: és még a férfiak ösztönlények, mi? 😆
2022. jan. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nemcsak azok. Ki mondta? Csak nekem van rá lehetőségem, neked nincs...
2022. jan. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Ki mondta, hogy nincs lehetőségem? Pont az ilyen f.szcibáló b.szókák miatt mindig van lehetőség. Más tészta hogy nem szeretnék vip kártyát a nemibeteg gondozóba az ilyenek miatt (ha már ismeretlenül jobban tudjuk egymás életének a dolgait 😁)
2022. jan. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%
A nőket nem érdekli a szex. Ha nagyon muszály akkor elviselik, de maguktól ezer évig sem jutna eszükbe.
2022. jan. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!