Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szilveszterkor a köszöntésekko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszterkor a köszöntésekkor szájon csókoltam a feleségem előtt a barátnőjét.Hogy tudom ezt majd jóvá tenni, összevesztünk utána ma szinte nem is beszéltünk?

Figyelt kérdés

Ittunk mindannyian sokat, egy kicsi erotikus kacérkodás is húzódik közöttünk.Sajnos tegnap társaságban mindenki előtt arcarapuszi helyett szájrapuszi és rövid csók lett.

Utána döbbentem rá mit csináltunk.Tudom nem mentség hogy ittunk, de közben a feleségem meg ott volt,ő is be volt azért rúgva.

Ebből szakítás lesz és válás?


2022. jan. 1. 17:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
23%
A 7es se jobb, mint a kérdező. Ugyan már, mi a megbocsáthatatlan abban, hogy a feleséged szeme láttára kapod le a bartnőjét... Aztán ha ezt eltűri, majd eltűr többet is. Sokan pont azért nézik el, mert válni kellene, nem csak simán szakítani. Itt rontják el, mint valami szappanopera. Nekem is egyértelműen váló ok lenne, nem fér bele a csók se, nagyon nem. Meg úgyis elpofátlnodik az ilyen "férfi". Gerinctelen patkány.
2022. jan. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
44%
10 szerinted ha veletlen lekapják egymást nyilvánosan, mi történhet a 4 fal között? Látom nem látsz a sorok mögé. De teljesen mindegy, a csók bizonyíthatóan egtörtént. Nehogy már én legyek a konzervatív rosszarc amiért ezek után úgy kivágnám mint macskát sz*rni! Nekem ez nem fér bele. Nem vagyok vevő a nyitott kapcsolat semmilyen formájára sem! Ha 10 év házasság után csinálja akkor is kivágnám. Nem lennék senki papucsa.
2022. jan. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!