Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szilveszterkor a köszöntésekko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszterkor a köszöntésekkor szájon csókoltam a feleségem előtt a barátnőjét.Hogy tudom ezt majd jóvá tenni, összevesztünk utána ma szinte nem is beszéltünk?

Figyelt kérdés

Ittunk mindannyian sokat, egy kicsi erotikus kacérkodás is húzódik közöttünk.Sajnos tegnap társaságban mindenki előtt arcarapuszi helyett szájrapuszi és rövid csók lett.

Utána döbbentem rá mit csináltunk.Tudom nem mentség hogy ittunk, de közben a feleségem meg ott volt,ő is be volt azért rúgva.

Ebből szakítás lesz és válás?


2022. jan. 1. 17:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
ennyitol valas csaknem lesz, de azert hisztizni fog par napig szerintem
2022. jan. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hat ha mondjuk megbeszelitek az is egy jo mod. Meg a miertje se lenne utolso ha tudnád
2022. jan. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
En tuti valnek
2022. jan. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez szar ügy.

Nekem még fiatalon volt egy ilyen, hogy tényleg nagyon benyomtam, kb állni alig bírtam.

Szintén ez volt, hogy a barátnője el akart búcsúzni, aztán én nem is tudtam hogy kinek adok kb puszit, erre érzem hogy valaki nyomja a nyelvét a számba.

Én meg hirtelen visszacsókoltam, aztán kapcsoltam, hogy várjál már.

Gáz volt, de megértem, mert bennem is meg a barátnőjében is csalódott, utólag kiderült, hogy főleg a barátnője volt a ludas, mert mindig is szeretett szart kavarni.

2022. jan. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Mi is ittunk, sőt, az elmúlt években kivétel nélkül mindig ittam, mégse csókoloztam soha senki mással, csak a párommal. Szegény nő, jó nagy pofon, hogy a barátnője egy r*banc, a férje meg egy hulladék féreg.
2022. jan. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Istenem ez mennyire egy gagyi Adam Sandleres filmbe illő ciki jelenet.😂😂 Hát én biztos válnék. De így külső szemmel nagyon jót nevettem, köszönöm. 😂
2022. jan. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%

Egy ilyen csók miatt elválni? Jó erős kapcsolat lehet.... Azért ez mégsem olyan mintha ott élveztél volna az arcára amikor rád nyit az asszony.

ugyanmár.

2022. jan. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
7: a megcsalas szamomra megbocsathatatlan, nem ezen mulik a kapcsolat erossege, en mar elejen kozoltem hogy barmi ilyen, valok
2022. jan. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15%

7 ja végülis az csak titokban történik... Mennyivel jobb :)


ugyanmár.

2022. jan. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

7. vagyok: Majd ha felnőttek lesztek megtudjátok, addig pontozzatok le nyugodtan. Gyerünk csak legyetek képmutatók nyugodtan.

9.: Nem a "titkos" dolgon volt a hangsúly hanem azon, hogy mit történt. Szövegértés nem az erősséged látom ám!

2022. jan. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!