Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit reagálnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit reagálnátok egy ilyenre?

Figyelt kérdés
Ha egy pasi odajönne hozzátok strandon, fesztiválon és megkérne, hogy csináljatok egy közös képet vele mert ebben fogadott a haverjaival? De a fogadás szerint neki a képen meztelenül kell lennie.
2022. jan. 1. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Az utolsó előtti mondatig oké. Ha hozzátennéd az utolsót is elküldenelék melegebb éghajlatra és hozzátenném hogy szánalmas:)
2022. jan. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
"mert ebben fogadott a haverjaival" Értem. De ehhez nekem mi közöm van? Fogadtál, old meg magad.
2022. jan. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Lanyok mit regalnatok ha egy pasi adna 20ezret hogy hanuzzatok a szájába?
2022. jan. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Mit akarsz ebből kihozni?

Ha levetkőzöl az ultragáz, ha melléd áll az vérciki! Ebből még vicc szintjén sem jön ki jól senki.

2022. jan. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

Fotózkodni nem szoktam, de mindig nagyon néznek a strandon, kockahasam, mellizmom, kigyúrt testem. Alapból könnyű becsajozzak, de strandon még könnyebb. Fogadásból a 18as balaton soundon 47 nőnek a számát szereztem meg

24F

Testépítő bajnok

2022. jan. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Ha csak simán fotózkodni kell benne vagyok, abba hogy meztelennek kell lennie nem.
2022. jan. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha a pasi izmos és jóképű lenne, ergo bejönne a csajnak, akkor nem zavarna titeket. Meg ne az itteni csajokból induljunk ki, akik még egy balaton soundon se jártak, hanem könyvet olvasnak meg gyakoriznak.
2022. jan. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#2-es Épp azt próbálja, ezért kér fotót, okostojás
2022. jan. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
A meztelen résznél küldeném el. Szánalmas próbálkozás arra, hogy valakinek mutogassa magát, ebben nem vagyok partner.
2022. jan. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!