Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gáz, hogy 28 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy 28 éves anyuka létemre kis tinilánynak nézek ki?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem szoktam ezzel foglalkozni, de mégis picit zavar, hogy szinte gyereknek néznek. Elvégre anyuka vagyok, asszonyosnak,nőiesnek kellene tűnnöm, nem?!

Egyébként alkatra alacsony vagyok, pici mellekkel. Szerintem alapvetően formás alakom van, a fenekem is hangsúlyos.. De babaarcom van, és emiatt úgy érzem sehol sem vesznek igazán komolyan.



2022. jan. 1. 15:10
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Színház az egész világ. #20
2022. jan. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
49%

18: Az arcodról nincs szükség képre, elég csak a puncidról meg a fenekedről egy-egy kép, abból mi már pontosan megtudjuk itélni a helyzetet.



:))

2022. jan. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Igazából mindenhol zavar,hogy sokkal fiatalabbnak nézek ki. Nyilván nem tudok annyira komoly sem lenni így, én inkább az a"cuki"fajta vagyok.

Már nem vagyunk együtt a párommal.


[link]

2022. jan. 2. 00:16
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Csini a tested. :)
2022. jan. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
75%

Meg tudnék őrülni egy ilyen Felnőtt Tinilányért! 😍

Nincs kedved megismerkedni egy fiatalabbnak kinéző, agyban pláne sokkal fiatalabb ötvenes férfival? 😎😋😉

2022. jan. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Ó...egyem meg...
2022. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Nunid is kopaszon hordod?

Mert ugy meginkabb kislanyos vagy, csak azt te magad idezed elo pluszba, h annak tunj. :D

2022. jan. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Szép vagy nagyon amit látni viszont számomra komplett kép kellene, abból lehetne igazán következtetni. Arc az egyik ha nem a legfontosabb, de az egész összhatás a lényeg mit sugárzol a külvilág irányába. "Ami bent az van kint is." Az számít belül, hogy érzed magad kinek gondolod magad inkább, tini lány vagy határozott nőies anyuka pl. - nem mint ha nagyon kizárná a tini lány a nőiességet. Persze ezen a platformon teljes kép esélytelen. Próbáld elfogadni magadat ezzel a tinilány külsővel és azt kívánom ettől nagyobb problémád soha ne legyen az életben.
2022. jan. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
#28-s vagyok még ... Ez úgy is változni fog idővel minden képen, hidd el akkor meg a tinilány fog nagyon hiányozni, mert nem lehet bizonyos dolgokat megállíttatni "idő múlása".
2022. jan. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
0%
Dugnálak
2022. jan. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!