Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gáz, hogy 28 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy 28 éves anyuka létemre kis tinilánynak nézek ki?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem szoktam ezzel foglalkozni, de mégis picit zavar, hogy szinte gyereknek néznek. Elvégre anyuka vagyok, asszonyosnak,nőiesnek kellene tűnnöm, nem?!

Egyébként alkatra alacsony vagyok, pici mellekkel. Szerintem alapvetően formás alakom van, a fenekem is hangsúlyos.. De babaarcom van, és emiatt úgy érzem sehol sem vesznek igazán komolyan.



2022. jan. 1. 15:10
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos a legtöbb mai huszonéves nő, úgy néz ki mint egy kis tinilány!
2022. jan. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
74%
Látatlanban nehéz mit mondani. Feltehetnél pár meztelen képet, akkor talán tudnánk segíteni, véleményt mondani.
2022. jan. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
74%

Imádnék egy ilyen Felnőtt "Tinilányt"! :)

48+Ffi

2022. jan. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 joco999 válasza:
74%
Legalább jól meg lehet tenni téged
2022. jan. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Én is 28 éves nő vagyok, és minap kaptam meg, h ahogy öltözködöm, így nem egy 28 éves nőnek nézek ki, hanem úgy nézek ki mint egy tini. Persze ezt egy női terapeuta mondta. Nagyon magamra vettem, de szerintem hiaba magyarazom neki, hogy azert mert mas ruhat veszek fel attol ugyanolyan fiatalnak nézek ki.

Egyebkent sportos csajszi vagyok, nike cipő, farmer, polo, pulcsi az alapszettem. Nem szeretem pl a feszülős polokat,mert sportos az aljotom szeles a vallamxpersze amugy meg kis mell es vekonysag van. Szerintem jol nezek ki. Adott pár tiooet, h mi lenne ha egy feszulos garbot vennek fel gyongyokkel. Hat mondtam neki, h ez kicsit olyan mintha a mamam akarna oltoztetni. Raadasul nem divat. Mire az volt a válasz, h a divat elmulik. Aha. Ö nem tart felnőttnek es szerinte kivulről haladjunk belefele a felnőttseg fele.


Nos en meg azt gondolom nem azert lesz valaki felnőttxh hogyan öltözik, hanem, h pl felelösseget vallalok a tetteimert, nem élek kicsapongó életet, dolgozom, es amugy 16 eves korom óta magamról gondoskodom.... De amugy nem vgyk felnőtt. Hat oke. Ne az oltozkodes es kinezet dontson errol. Légyszíves az ékezet nelkuliseget most nezzetek el.

2022. jan. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez önmagában lehet jó is meg rossz is.

Mert hiába jó neked hogy fiatalos vagy (és ez elég nagy szerencse) ha cserébe nem vesznek komolyan. Nem csak a férfiak, de munkahely, ismerősi körben is lehet hátrány. De még a boltban is.

Igényes smink + elegáns, nőies öltözet megoldaná. Nem fognak tinilánynak nézni viszont értékelni fogják hogy mennyire fiatalos vagy.

2022. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gaz egyaltalan. A lenyeg a parodnak tetszel.

Volt munkatarsam volt ilyen aki a 12 eves lanya mellett szokszor neztek a baratnojenek.

Amugy nekem es bejott a kolleganom es egyaltalan nem azzal voltam elfoglalva hogy fiatalabbnak nezd ki a koranal.

Szerintem orulj neki kesobb majd jol jon.☺️

2022. jan. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Képet nem mutatok az arcomról, maximum testalkatomról mutatnék
2022. jan. 1. 20:18
 19/34 anonim ***** válasza:
Lássuk! 😊
2022. jan. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Mi a f.sz közötök van hozzá amúgy, hogy hogy néz ki a Kérdező?:D


Kérdező, amúgy ha van párod,akinek tetszel, akkor nem mindegy, ki minek gondol? Az lesz majd a gáz, ha ő se látja benned a nőt, de ezen inkább dolgozz. Nekem is babaarcom van, de mellette mindenki komolyan vesz, mert úgy viselkedem.

2022. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!