Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdtem egy lánnyal a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy lánnyal a szilveszteri buliba, ő nagyon részeg volt. Amúgy a legszebb lány akivel valaha találkozta., meg már 2 éve szeretem titokban. Szerintetek lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés
2022. jan. 1. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Azóta már kihányta magát és most vmi nagyon tuti alfával kell dugnia h a bioritmusa helyrejöjjön miattad. Igaz azt is megbánja majd de legalább rohadt jó pasi volt.
2022. jan. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

És el is hiszitek neki? :D

Én meg Mia Malkovával töltöttem az éjjelt ő is nagyon részeg volt másképp nem hagyta volna magát megujjazni a partin és nem ment volna át dugásba.

2022. jan. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Jó van leértékeltek, de ezt akárki kitalálhatja... úgysem igaz :D
2022. jan. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Lefeküdtek egy részeg lánnyal szilveszterkor, aki a kérdező ízlése szerint nagyon szép (másnak meg lehet nem az). Mi ezen a valószínűtlen? Biztos vagyok benne, hogy nem egyedi eset.
2022. jan. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Mivel valószínűleg semmire nem emlékszik, ezért tényleg bármi lehet.
2022. jan. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
igen, próbálj meg visszaaludni
2022. jan. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Azt majd az idő eldönti hogy lesz e belőle valami
2022. jan. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól kúrtad meg, és emlékszik is rá, akár még lehet is belőle valami. A nőket elég rendesen magadba lehet habarítani a farkaddal, ha jól használod, akkor is, ha amúgy nem annyira jössz be nekik (ezt én úgy hívom, hogy szerelem a fqszon át).
2022. jan. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Eltelt öt nap és még nem beszéltél vele azóta, amióta részegen lenyelte? Szerinted 5 nap alatt mire jutott a dologgal veled kapcsolatban, hogy fel se hívtad? Vagy így mitől lenne még bármi is?
2022. jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeptemberben kiderül.
2022. jan. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!