Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen érzés, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen érzés, amikor belétek hatol a pénisz?

Figyelt kérdés

2021. dec. 31. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Nekem nagyon jó, ha nagyon kéne valami (férfiak számára is átélhető) hasonlatot mondani, akkor olyan mint amikor egy kemény, hámozott nektarin simítja végig az ember ajkát (nyilván a szeméremajkak és a hüvely környékén erzem, de ugye ezt a nők értik) és maszírozzák a hasát 1000x-el szorozva. Amikor mozog azt sokan "pisilési ingernek" írják le, nekem zsibbad a csiklóm, meg a hüvelyem és ellazulok teljesen - talán lehet pisilesi ingerhez hasonlítani mert nyomas kerül a hólyagra, de nem teljesen olyan szerintem.

Van olyan ismerősöm aki ilyen szúró fájdalmat érez és nem szereti annyira a szexet, de azt nem tudom körülírni mert nem vagyok a helyében.

2021. dec. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
1. vagyok és privátot nem kérek
2021. dec. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Ezt te is könnyen kiderítheted, mégha nem is ugyanolyan mint puncival, a prosztata izgatása se rossz
2021. dec. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom mèg :/
2021. dec. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként beledugni óvatosan is nagyon jó. Közbe imádom nézni a puncit ahogy szépen lassan bedugom.
2021. dec. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Penisszel meg nem talalkoztam, de a farok jo erzes :)))
2021. dec. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb érzés
2021. dec. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó érzés.
2022. jan. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!