Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tréningezzem a pàromat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tréningezzem a pàromat hogy egyre jobb sub vàlljon belőle ?

Figyelt kérdés

Fokozatosan egyre perverzebb dolgokra gondolok. Privàtban is adhattok tanàcsot !


F



2021. dec. 31. 06:43
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Kérdés hogy kinek mi a perverz ?
2021. dec. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Na igen, kinek mi a perverz... Meddig szeretnél eljutni?
2021. dec. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ, hogy ő hogy áll a dologhoz. Ha engem akarna valaki tréningezni ilyenekre, max körbe röhögném.
2021. dec. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha izgatja a dolog akkor tudod rávenni egyre izgalmasabb dolgokra, ha nem, akkor sehogy
2021. dec. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 De La Cruse ***** válasza:

Jutalmazással és többszöri "spontán" megdicséréssel szexmentes együttlétkor.

utcán, kocsiban, bevásárláskor.

2022. jan. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ha hajlamos az ilyesmire (mint en) akkor lehet baválik, amit nálam csináltak.

Egyik szex alkalmával kicsit keményebb volt velem, dominált, amikor látta, hogy ez nekem tetszik minden együttlétre bevezetett valami újt. Ma már nem tudnek az nélkül élni, hogy engem valaki dominál.

2022. máj. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!