Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az nagyon gáz ha én kipróbálná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz ha én kipróbálnám milyen érzés pelenkát hordani egy napra, pedig nincs szükségem rá és nincs semmi szervi bajom? 23F

Figyelt kérdés
Már 12 éves korom óta érdekel a dolog, de sosem mertem megtenni és nem tudom jó ötlet lenne e meglépni. mivan ha borzalmas érzés lenne és mi van ha pl rájönnek, meg azt sem tudom hol lehet felnőtteknek venni normális pelenkát, nameg nem kell egy csomag mert csak 1 kéne, mivel csak egyszer próbálnám ki egy napra.

2021. dec. 30. 23:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden vágyad ez, akkor éld meg! Nem lesz rossz érzés.

Amúgy gyógyszertárban, vagy drogériában tudod beszerezni. Sajnos egy darabot nem lehet venni (szerintem). De egyszer csak elfogy.

2021. dec. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi van ha borzalmas érzés lenne? Semmi:D leveszed aztán kidobod. Jobb, mint még 10 évig ezen kattogni.

Szerintem lehet kapni kis kiszerelésben drogériában. De ami biztos, gyógyszertárban. Nem ciki megvenni, lehet hogy a nagypapádnak veszed, senki se gondolná, hogy magadnak. Szóval ne feszengj ezen.

Kipróbálod, aztán legalább megtudod tényleg izgat-e vagy se.

Ki jönne rá?:D Ha otthon laksz, zárd be szépen az ajtód és kész. Ha meg kidobod a közös kukába, csomagold be valamibe, ami nem látszik át.

2021. dec. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Inkább az a gáz, hogy 5000 forintot nem adsz ki egy felnőtt pelenkáért és nem valósítod meg a vágyadat, csak elfojtod. Ez egy olyan vágy, amit meg lehet élni és kb 5000 forinton múlik. Amúgy meg nem tudom kijönne rá, hogy éppen pelenkában eszel a családi asztalnál és anyádnak mondasz humoros vicceket.
2021. dec. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
nem minden vágyam ez, csak néha eszembe jut hogy vágyom rá. most pl nagyon hogy egyedül leszek újévkor.
2021. dec. 30. 23:48
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hajrá, megvan a program! 😊
2021. dec. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
lehet ez váltotta ki és kéne egy barátnő és akkor elfelejteném örökké
2021. dec. 30. 23:49
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Veszíteni nem veszítesz vele (max a pelenka árát, ha az anyagiakról beszélünk), szóval szerintem simán kipróbálhatod.
2021. dec. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Sokszor voltam már úgy vele, hogy na most akkor megvalósítom aztán valahogy mégis meggondoltam magamat mindig
2021. dec. 30. 23:55
 9/21 anonim ***** válasza:
7%

Ez miért szex kategória?

Inkább a mentális problémába keresd a megoldást.

2021. dec. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan patika ahol lehet venni darabra. Vagy vegyél apróhirdetéses oldalon. Simán postázzák, vagy érte mész. Senki nem fogja kérdezni, hogy mire kell.


Éld meg a vágyad, ez olyan amit bármikor megtehstsz.

Ha nem tetszik legalább nem fogsz rajta többet kattogni.

Az, hogy kipróbáltad még nem jelenti, hogy mostantól mindig hordani fogod

2021. dec. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!