Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért élvezek el előbb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezek el előbb?

Figyelt kérdés
Közel egy éve van egy csaj, akivel dugunk (emelett legjobb barátnőm is). Előtte is, meg az elején is tök sokáig bírtam, 1 óra, vmikor tovább is tartott egy menet. De kb 3 hónapja ez egy negyed óra max. Ezzel még nem is lenne gond, ha utánna egyből menne még egy, de nekem 1-2 órás szünet kell legalább.

2021. dec. 29. 23:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
*ha egyik sem akkor lehet komolyabb.. szervi baj (prosztata)
2021. dec. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
vagy csak ellustultál, vagy vitaminhiány, vagy életkedved nem jó, nem vagy eléggé felpörögve. Depresszív is lehetsz a bezártság és sötétség miatt
2021. dec. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hat antiszoc nem vagyok, bezartsag meg nincs. Koszonom a segitseget!
2021. dec. 31. 01:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!