Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért élvezek el előbb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezek el előbb?

Figyelt kérdés
Közel egy éve van egy csaj, akivel dugunk (emelett legjobb barátnőm is). Előtte is, meg az elején is tök sokáig bírtam, 1 óra, vmikor tovább is tartott egy menet. De kb 3 hónapja ez egy negyed óra max. Ezzel még nem is lenne gond, ha utánna egyből menne még egy, de nekem 1-2 órás szünet kell legalább.

2021. dec. 29. 23:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ( csak egy tipp ) de elkezdtèl èrezni iranta , így màr nem annyira tudsz vele "objektívan" bànni. Nyílt kapcsolatban vagyok. Szeretőkkel sokkal kitartóbban megy , mint pàrommal.. a lelki kötődèsben keresnèm a vàlaszt.
2021. dec. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerelmes nem vagyok, de mindent megbeszélünk, meg jóban vagyunk. Csak miatta meg szeretném tovább csinálni.
2021. dec. 29. 23:55
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Az èrzel irànta nem feltètlenül jelenti azt , hogy szerelmes vagy belè, csak jobban megkedvelted , jobban előtèrbe kerül benned a bizalom , ès biztonsàg èrzet, hamarabb eljön a vèged.. jobban kitapasztaltad , ezèrt kevèsbè köti le a figyelmed , hogy kitapasztald , ès így több figyelmed összpontosul magadra.. inkàbb tudat alatt , mint tudatosan... próbàlj meg valami màsfelè tetelni az agyadat közben.
2021. dec. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
próbáltam, de elégge hangos tipus, ezért ez nem annyira működik😅
2021. dec. 30. 00:04
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor azon dolgozz , ne kelljen 1-2 óra az ismètlèshez .
2021. dec. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Vagy pedig a randi napján reggel ránts rá.

Estére már kanos leszel, de mégsem leszel annyira tele.

2021. dec. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ezt próbáltam, és ugyanúgy gyorsan mentem el😅😂
2021. dec. 30. 00:09
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Akkor meg sem èrdemled a szerencsèdet :) passz ide a szàmat a csajnak :) esetleg hasznàlj kamagra zselèt (csak óvatosan adagold) az majd kihùz a 💩-ból..
2021. dec. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
15 perc bőségesen elegendő tud lenni. Mit szeretnél? Összeszoktatok, valószínűleg jobban felizgul rád és nedvesebb a csaj, úgy sokkal nehezebb visszatartani, mint amikor tapad, vagy nem csúszik annyira. Ez van. Legyen ez a legnagyobb bajod az életben!
2021. dec. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

1-2 óra??? :O nagyon alacsony a tesztoszteronszinted.. nézesd meg magad.. hormon baj okozhatja.. a kiegyensúlyozatlan kevés alvási idő is. Alacsony melatonin szint dettó okozhat staminaromlást állandólag.. Sporthiány is csökkenti a teljesítmény.. sokat ülsz..nincs vérkeringésed.. mikor rendszeresen futottam.. kb dupla annyi ideig bírtam szexelni néha.. meg sokkal lerövidült a 2 menet közti idő :)

remélem segítettem

2021. dec. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!