Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valakinek még bejön, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek még bejön, hogy egy nő harisnyás illatos lábát szagolgassa? Csinált már ilyet valaki? Valóságban is olyan izgalmas, mint képzeletben?

Figyelt kérdés

Írhattok példákat is, amik tapasztalatok.

A gúnyolódók ne írjanak, köszi :)



2021. dec. 29. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy barátnőmmel csináltam.
2021. dec. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem már egy ideje izgat a dolog, érdekelne milyen lehet. Hasonlóan kíváncsi lennék hogy mennyire izgatna és tényleg olyan-e mint elképzelve.

De amúgy azt mondod illatos, biztos? Én úgy hallottam hogy igencsak büdi. Itt az oldalon emlékszem egy tagra, aki elment a barátnője lábszagától és könnyen elsült neki xD


1-es a barátnőd mit szólt hozzá? Milyen szaga volt?

2021. dec. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyenre gondoltam, hogy egy ilyen nőnek az asztalra tett gyönyörű lábait szagolgatni, olyan izgalmas :)

2021. dec. 30. 16:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is csináltam a párommal 😊

A legizgalmasabb dolog az életben ✌️

2022. jan. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a párom szokta szagolgatni a lábam, miután harisnyában voltam egész nap.
2022. febr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!