Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfi ezt mondja az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi ezt mondja az mit jelenthet? 23l

Figyelt kérdés

Azt írta hogy imádja a testem és hogy szeretné még sokat fogdozni azt a porhanyós fenekem.

Én ezt egy kicsit sértőnek éreztem, mert olyan mintha az öregekre éetené h porhanyós vagy aszalt, löttyedt a fenekem, pedig nagyon nem az.

Rá kérdeztem de nem mondott semmi konkrétat.


Ti ezt hogyan értenétek?


2021. dec. 28. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy meg akar megint dugni és bókolni próbált csak elég otromba módon. Pozitív tartalomnak szánta a "porhanyóst" (mint a jól megfőzött husi, finom, omlós, "porhanyós") nem pedig sértésnek.
2021. dec. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1

Még nem szexeltünk csak randiztunk, meg néha megfogta a fenekem meg a combom.

2021. dec. 28. 23:24
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Az ostobaság határtalan!

Ha egy férfi bókol, akkor örülj neki. Ne elemezgesd a szavait.

Ha meg nem bírod, hogy látszólag csak a tested érdekli, akkor keress olyat, amelyik ennél értelmesebb, érzelmesebb

2021. dec. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Csak nyomorék és még bókolni se tud. Amúgy meg meg akar dugni.
2021. dec. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak hogy a szinonimák amiket felsoroltál nem passzolnak, bár valóban nem a legjobb bók de semmi esetre sem sértő, vagy ha ettől megsértődsz az nagyon nagy baj.
2021. dec. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
3-asnak van igaza és jót röhögtem rajta! :D
2021. dec. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Fingja nincs mit jelent a porhanyós, szerintem hamvast akart írni :)
2021. dec. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dzsoki ***** válasza:
Szóval,tetszik a popsid neki,csak volt köztetek egy kis kommunikációs zavar.Amennyiben csak a feneked meg a combod érdekli,akkor lehet,hogy merevedési zavarral küzd..Nyalni,lehet,hogy jól tud.Engem speciel,a két comb közötti terület jobban érdekelne!
2021. dec. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!