Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális az új pasim?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az új pasim?

Figyelt kérdés
Követ instán egy lányt, akit azt mondja ismer azért követi szóval ne szóljak bele az életébe. Én viszont tudom, hogy ki szokta rá csapni mert sokkal szebb lány nálam és úgy ahogy látásból én is ismerem ezt a lányt. Ez engem zavar és azt mondta, ha nem tetszik szakítsunk :O Ezt én nem hiszem el :O Amúgy összes képét lájkolja is.

2021. dec. 28. 09:53
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Nagyon haragszok rá, legszivesebben beleharapnék a farkába, de félek megüt vagy valami. De kegyetlenül haragszok rá 😡
2021. dec. 28. 15:04
 22/26 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy szeret téged, ha ilyeneket mondd neked.

Ne harapd meg a farkát pls :D

Ez a kapcsolat max toxic marad ha ilyen a viselkedése.

2021. dec. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
65%
sracok, kajak 3 oldalon keresztul beveszitek hogy ez egy valos kerdes?
2021. dec. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy kicsapja rá, mondta?

Egyébként én értelek. Irányodba lévő tiszteletből szerintem se kéne követnie és lájkolni, hacsak nem olyan ismerőse, akivel hétvégente is összejárnak.

Persze ne legyél naiv. Felmérés is van rá, amiben kijött, hogy emberek nagy része a közeli ismerőseire rendszeresen önkielégítenek. Munkatárs, szomszéd, barát.

2021. dec. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Egy 18 éves éppenhogy a tini kor végén jár. Miért lenne megalázó, ha te szakítanál vele. Előbb-utóbb úgyis szakítani fog veled, mert nem szeret, nem véletlenül mondta, ha nem tetszik, szakítsatok. Hát csak ennyit jelentesz neki. Szedd össze magad és az önérzetedet, és te szakítsál, mondd meg, hogy úgy érzed, nem te vagy a legfontosabb az életében. Biztos találsz jobbat, ha önérzetesebben viselkedsz.
2021. dec. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Te ezt látod, hogy más lányra veri ki? És mégis mellette vagy? Nich normal.
2021. dec. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!