Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/ Hölgyek válaszára...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Steelwasp79 kérdése:

Lányok/ Hölgyek válaszára lennék kíváncsi. Vonz Titeket a csoports együttlét, netán swinger club látogatása megfordult-e a fejetekben?

Figyelt kérdés
2021. dec. 28. 08:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Én bevállalós kíváncsi típus vagyok. Ha meg van a kölcsönös bízalom, akkor semmi akadálya, hogy az ember újat fedezzen fel.
2021. dec. 28. 08:13
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csoportosban már volt részem, swinger klubba pedig tervezem, hogy elmegyek.
2021. dec. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem izgat a csoportos szex
2021. dec. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. dec. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem izgat az ilyesmi
2021. dec. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Régebben megfordult a fejemben, de sokkal jobban tartok a betegségektől, tudom óvszer, de vannak olyan betegségek, ami ellen az sem véd.
2021. dec. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nő, de egy jó tanács barátom. Jelentkezz be valamelyik klubba (a 4+2 Bp-i klubból kettő kivételével tudsz menni szóló pasiként is) s menj le simán szóló pasiként. Ha arra vársz, hogy mikor tudsz - idegenként - nőt arra megfűzni hogy együtt menjetek akkor soha nem fogsz lejutni egyetlen klubba sem. Legyél már kicsit tökös, sok sikert :)
2021. dec. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Engem elméletben nagyon izgat, de nem hiszem, hogy a közeljövőben sor kerül rá.

Inkább a gondolat tetszik, hogy szingli, fiatal, csinos nőként mekkora sikerem lenne és hogy ott azt csinálhatnék amit szeretnék, nem nézne ki senki. Lehet csak nézelődnék, beszélgetnék, de az is lehet benne lennék mindenben is, ki tudja.

2022. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 hajrá jelentkezz be valamelyik klubba, pont az fog történni amit leírtál. Próbálnak "felcsípni" fiúk-lányok-párok, de ha nem szimpik nem csinálsz velük semmit. Ha csak társalogni, nézelődni akarsz, vagy éppen másokat megnézni akkor azt csinálod és nem többet. Szóló nőknek ingyenes a beugró.
2022. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pasit is felszednek párok,nők vagy nem

?

2022. jan. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!