Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szakítanátok egy olyan pasival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok egy olyan pasival aki nem jó az ágyban de nagyon szerelmes?

Figyelt kérdés

Nem tudom hosszútávon bírnám e hogy nem kielégítő a szex és folyamatosan maxtival kell lennem. Mert ha csikló orgazmusom van csak jobb az is ha egy farokkal élem át és azt a jó érzést hogy kbennem vanazt nem adja vissza egy vibrátor. 😕

Azt mondja nagyon szeret és sajnálom elhagyni. 😔

De annyira béna az ágyban és nem is érzem igazán ha bennem van.

Nem tudom mit tegyek. Sajnos semmi esélye nincs annak hogy jobb lesz a szex. A mérete miatt is. Na meg mondtam már neki hogy nekem ez így nem jó de semmi nem változott. Tudta hogy kívánom és akarom a szexet. Erre benyögte hogy szopjam le. Ő meg hozzám se ért. 😳Ő ilyen az ágyban. Valakinek biztosan elég de úgy néz ki nem én leszek az. De sajnálnám elhagyni.


2021. dec. 28. 07:27
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
szakítanék, nekem a szex nagyon fontos
2021. dec. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Még ma keresnék mást
2021. dec. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Nekem meg viszonylag nagy méretem van, mindig gondolkodtam róla, hogy biztosan elmenjen a párom, ha más nem szex után nyalás, vagy ujjazás, eleinte nagyon jó is volt minden, mégsem akar már velem szexelni pár év után. 🤷🏻‍♂️
2021. dec. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Mindenképpen beszélj vele, és ha kicsi is az intim mérete, ami neked már nem megfelelő, azt is mondd el. Vannak alternatívák.

Igenis jó lehet az ágyban, csak oda kéne figyelni a partnerre, hiszen ez kettős játszma.

2021. dec. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
nem a mérete a baj, hanem a hozzáállása
2021. dec. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szakítanék
2021. dec. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szakítottam. Egy idő után már a vetkőzésnél gyomorgörcsöm volt, vajon feláll-e neki. Ha nagy ritkán felállt, azon agyaltam végig, miért nem érzek szinte semmit belőle. Elkezdtem színészkedni, hogy ne vegye észre, hogy nem érzem a farkát. Ott sokalltam be, amikor elkezdte mondogatni, hogy problémás vagyok a szex teren. Elég hamar beláttam, hogy ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Nem vonzódtam soha különösebben hozzá, ez tény.
2021. dec. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!