Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor az összes férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor az összes férfi cuckold, aki volt már 2ffi1nő felállásban?

Figyelt kérdés
Régen se értettem ezt, hogy egy férfinak ebben mi a buli, de azóta már láttam, hogy van cuckold kategória.
2021. dec. 27. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nagy vágyam egyszer látni, ahogy megdugja és megszopatja valaki, mint egy igazi kis kurvát a szemem előtt. :)
2021. dec. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, van aki csak "simán" szereti a többeseket, gangbangeket, meg van akinek mindegy és simán csak dugni akar.
2021. dec. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Sok nő elég radikálisan látja a férfiakat és aki nincs legalább 180 de inkább 185 cm magasság fölött, nem sportos a testalkata stb.. az egy cuckold kategóriájú pasas és nem néznek rá rendes férfiként.
2021. dec. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Azért ez nem ennyire fekete-fehér. Attól, hogy valaki szereti nézni, hogy dugják a nőjét, még nem lesz klasszikus cuckold (nem lesz megalázva, nem kisfarkú stb.). Sok férfi egyszerűen csak élvezi a látványt és izgatja a helyzet. Én voltam már ilyenben úgy, hogy mind a két pasi kigyúrt harcművész volt.
2021. dec. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6%
Mennyi szánalmas pasi van, te jó ég.
2021. dec. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A cuckold pasi a saját párját szereti nézni, ahogy mással szexel.

Egy 3asban nem feltétlen az egyik pasi párja a csaj. Plusz nem csak néző a pasi, hanem aktív részese a szexnek.

2021. dec. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Voltam párcserében, néztem, ahogy a feleségemet dugja az általam éppen kefélt asszony férje és attól sültem el, amit láttam a másik ágyon.

Ez akkor milyen kategória?

2021. dec. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!