Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, milyen gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen gyakran használtok anál plugot önkielégítéshez? Más ilyenkor az orgazmusotok, mint nélküle?

Figyelt kérdés

2021. dec. 26. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer használtam, 4,5 centi vastag volt a legnagyobb...eszméletlen élmény volt !
2021. dec. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Ezt a homokos kategóriába légyszíves!
2021. dec. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hetero férfiak válasza releváns, nő vagyok!
2021. dec. 26. 17:33
 4/11 anonim ***** válasza:
15%
Hetero férfi max a partnerének dug fel anál plugot!
2021. dec. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Kb 10-ből 8-9x használok vagy anál plugot vagy prosztata masszírozót.

Az anál plugot inkább amiatt szeretem mert az bent lehet hosszabb ideig is, akár egész napra is anélkül hogy zavaró lenne, de masztihoz is szuper kiegészítő. A prosztata masszírozó viszont sokkal erősebb és intenzívebb orgazmust ad, de az csak arra a rövid időre jó mert annyira intenzív érzést ad.


Mindkettőre jellemző hogy az orgazmus gyorsabban jön, és sokkal intenzívebb is, megsokszorozza az orgazmusom. :) Sokkal másabb és jobb ezekkel mint nélkülük. De a csúcs az a prosztata masszírozó, az még az anál plughoz képest is kimagaslóan intenzív orgazmust ad.

És nem csak önkielégítéshez jók, hanem szex közben is szuper használni, hatalmas élmény.

:)

2021. dec. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Havonta kb?

Fokozza az élvezeteket, igen! :)

2021. dec. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 mooti ***** válasza:
87%

Heteórént én is használok plugot. A barátnőm ismertetett meg vele és mikor fenn van sokkal nagyobb az élvezet. Az igazi akkor van, amikor mindketten használjukaz analplugot szeretkezés közben.

Azonban van mikor csak úgy használom otthon, takarítás, házimunka közben. Kellemesen maszírozza a prosztatámat.

Heteró 49/F

2022. márc. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Majdnem mindig így masztizok hogy bent van. :) Sokkal nagyobbat élvezek pluggal.
2022. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Én vettem most 1 nagyot.

Reszketett a lábam akkorát élveztem.

Még sosem volt ilyen élményem...

Heteró vagyok.

Kissebb pluggal is jobb mint nélküle.

Gyakoriság az random.

Néha naponta néha 2-3 hétig semmi.

Nem mindíg van rá ígérem, hogy valamit "befogadjak".

31 ffi.

2022. márc. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barátnőm szokta berakni és így szexelünk miközben neki is van bent egy. Nagyon nagy az orgazmus!
2022. júl. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!