Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek hogyan történt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogyan történt az első bdsm kalandja?

Figyelt kérdés

Ki szeretném próbálni mert izgat de nem találok hozzá partnert

Kort nemet irjatok!


2021. dec. 26. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Eddig még sehogy


18/F/Switch

2021. dec. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát amikor exem rávett arra, hogy fenekeljem el, azt még nem tartanám annak


főleg annak fényében amiket utána éltem meg


neten kerestem hozzá partnert, találtam és kiélveztünk dolgokat


28F

2021. dec. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Anno, volt egy légzéskimaradásom, egy edzo termi pultos hölgy kezdett el levegot fújni, onnan alakult ki nekem egy bdsm hajlamom, mint legzes kontroll, vagy akar Ujraélesztés 30f
2021. dec. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Regisztrálj az smpixie oldalra, garantáltan találsz partnert. Én is kipróbáltam onnan egy tapasztalt pasival és hát nem jött be. Most már tudom, hogy ez nem az én világom.
2021. dec. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még nekem sem volt. De biztosan azzal kezdeném, hogy valami "büntetés" céljából elfenekeljen valaki.

18l

2021. dec. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

18 éves voltam, amikor az első tényleges BDSM szeánszom volt. Egy szállodában történt, és az egész fenekelésből állt, illetve pórázon vezetett a partnerem, miközben kutyaként viselkedtem. De elég komolytalan volt az egész, nem is volt menekülő szó, nem beszéltük meg előre azt, hogy ki mit szeret, kinek mik a hard-limitek, és hogy meddig mehetünk el, amit azért nem ártana letisztázni tekintve, hogy még alig ismertük egymást. Nem is volt annyira bensőséges, és utána sem igazán kommunikáltunk. De ezt leszámítva, érdekes élmény volt, mindig is emlékezni fogok rá, hogy milyen kis bénák voltunk, és hogy azóta mennyit fejlődtem.

Ha adhatnék egy tanácsot, akkor addig ne kezdj bele, amíg nem találsz olyan partnert, akibe 10000%-ig megbízol. Beszéljetek előtte, és fontos, hogy utána is. A kommunikáció és az egymás iránt érzett tisztelet és bizalom elengedhetetlen egy BDSM kapcsolat vagy szeánsz alatt. Nagyon könnyen érhet trauma, ha csak fejjel a falnak módszerrel ugrasz bele.

22/N

2021. dec. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!