Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy zajlott életed első egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zajlott életed első egy éjszakás kalandja?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mi a megfelelő név erre, de holnap találkozom egy férfival, akivel megbeszéltük, hogy csak szexet akarunk egymástól.

Baromira izgulok és félek, nem csináltam még ilyet, akivel eddig lefeküdtem, legalább 3 hónapja a barátom volt, de már beleuntam az önmegtartóztatásba és kell a szex.

Nektek hogy ment az első? Hogy viselkedjek? Mit NE tegyek vagy mondjak?


2016. ápr. 2. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagálod, biztos megfektetett és kihasznált már pár lányt, rutinos lesz ne aggódj.
2016. ápr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mész azt dugsz, nem kell ezt túlkomplikálni, nincsenek etikett szabályok mintha egy állásinterjúra vagy akár egy randira mennél...
2016. ápr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már eldöntöttétek, hogy csak egy éjszaka lesz?
2016. ápr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első egyéjszakás igen $zarul... Aztán volt, ami tűrhető volt, de... ki merem jelenteni, hogy EGY sem adott olyan élményt, mint azok, akikkel érzelemből feküdtem le.


Hogy mit NE tegyél? Ne engedd egyből, hogy megdugjon, mindenképp nyalasd ki magad, vagy kézzel elégítsen ki, mert sok az önző pancser, aki csak a saját élvezetével törődik. Ebbe ne ess bele...

2016. ápr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4-essel egyetértek, ha a fiúnál nincsenek érzelmek, hajlamosak kihasználni a nőt. Mondd meg, hogy mit szeretnél, ha nem hajlandó rá, akkor meg nyugodtan hagyd ott a p.ba.
2016. ápr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!