Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikropénisszel is lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikropénisszel is lehet teljes értékűen szexelni (és nemzeni)?

Figyelt kérdés

Mereven is csak 9 cm a péniszem, ami még szerintem mikropénisz kategóriába esik bele...és mint szerintem ti is értitek, ez nekem egy kisebb szégyen, viszont a szexről és a párkapcsolatról nem szeretnék lemondani, de még gyereket is szeretnék később.


De aggódok a méretem miatt, hogy lehestéges ez?



2021. dec. 26. 08:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Van spermád? Akkor lehet gyereked így vagy úgy.


Nem egyszerű helyzet, de szerintem erre itt nem kapsz megoldást. Van lehetőség javítani rajta, nézz körül a guglin.

2021. dec. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Ha szeret valaki akkor nem számít hogy 9 cm.
2021. dec. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
De igen. Azért (is) szereti. Valós probléma.
2021. dec. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Teljes értékűen semmi esetre sem. 9 cm már szinte fizikailag alig tudsz odaférni vele, max maszatolsz vele, de abbol senki semmit nem fog érezni. De ha valamilyen módon beleélvezel a punciba, gyereket tudsz csinálni.
2021. dec. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Egyetértek az utolsó válaszolóval. Gyereket mindenképpen tudsz csinálni, mert hát legrosszabb esetben elkezded kiverni magadnak, aztán élvezés előtt közvetlenül beteszed a csajba. Dugni rendesen viszont sajnos nem nagyon fogsz tudni vele szerintem... Egyszerűen azért, mert a mozgás hatására folyamatosan kicsúszik majd, nem marad bent, a helyén. Esetleg kifejezetten kis farkúak számára kitalált pózokkal lehet próbálkozni. De például függ a helyzet még attól is, hogy a lánynak mekkora combja vagy feneke van, és mennyire férsz oda a lyukhoz. Egy testesebb, formásabb lánynál még nehezebb helyzetben leszel.
2021. dec. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Értem, amit mondtok és pont ezek miatt is aggódok nagyon.

Olvasgattam a témában a neten is és hol azt írták, nincs akkora nagy gáz ebben az esetben sem, hol pedig azt, hogy ez nagyon gáz.


Ugyan én aggódok is, de egyúttal próbálok bizakodni is, hogy néhány póz bejöhet és tudok szexelni is (úgy ahogy...).


De köszönöm a válaszaitokat

2021. dec. 27. 13:26
 7/15 Senior Séf ***** válasza:
100%
Tanuld ki az erogén zónákat, és azok helyes használatát. Ez nagyon sokat lendít a szex minőségén, és ellensúlyozza a méretbeli hiányosságokat.
2021. dec. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Aggodalomra semmi okod! Az enyém 12 cm soha nem éreztem hátrányát.Ha a párod hanyadt fekszik nem fog kicsúszni mozgatás közben. Ne aggódj!
2021. dec. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm azért a bíztató szavakat, semmiképpen sem fogom könnyen ezt feladni és ki fogom elégíteni a jövendőbelimet;)

Boldog újévet!

2021. dec. 31. 19:53
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az jöhet be ilyen esetben hogy te vagy alul, a nő beleül a farkadba és nem föl-le hanem inkább előre-hátra mozog rajtad kicsit előredőlve, gyakorlatilag a hasadon dörzsölve stimulálja a csiklóját, így simán orgazmusa is lehet. A leszbi csajok is megoldják az orgazmust f@$z nélkül. Sok csávónak meg hiába van jó mérete akkor is nulla az ágyban.
2022. jan. 1. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!