Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet szép, formás barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szép, formás barátnőm ha 24 évesen még nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Azok a fiúk akik szép csajjal vannak,tini körül óta ismerkednek? Szóval a szép lányokhoz kell a rutin?

Eddig csak egyalkalmas szexben részém egy átlagos külsejű lánnyal.


2021. dec. 23. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Ha eddig nemigen volt, akkor nem lehetsz túl kapós, szóval nyugodtan elfelejtheted.

Miért válasszon téged egy bőven kategóriádon felüli csaj, ha kaphat jobbat, magához valót is?

2021. dec. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Matematikailag csökkented az esélyeidet, ha a sajátodnak 1-2 ligával feljebb szemezgetsz
2021. dec. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, csak ahhoz magabiztosnak kéne lenni.
2021. dec. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha jól nézel ki,lehet.
2021. dec. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá tinikorban elkezdeni. 19 évesen veszítettem el, 24 évesen már bombázó csajokat dugtam. Nekem ennyi idő kellett levetkőzni az önsajnáltató picsogást, rutint, tapasztalatot szerezni. Viszont addig tanulni, tapasztalni kell - a mesterszakács is a konyha végében kezdte krumplipucolással.
2021. dec. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem sok olyan későn tapasztalt ismerősöm van, akik csak 25+ban kezdték a csajozást és ott sok az olyan, aki fiatallal kezdett ki. Mondjuk 18 körül, akik szintén tapasztalatlanok voltak. Ha így nézzük, simán összejöhet egy bambanő
2021. dec. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
bocsánat, bombanő, nem bamba nő :)
2021. dec. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%
Te mit tudsz nyújtani, hogy egyből "bomba" nőt akarsz? Szállj le kicsit a magas lóról... B*lf...szokkal senki se akar lenni.
2021. dec. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!