Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lakótárs mellett szex? Minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakótárs mellett szex? Minden áthallatszik, nagyon gáz?

Figyelt kérdés
2 srác lakunk egy kis albérletben, 2 szoba. A falak persze nagyon vékonyak, az ajtón is áthallatszik minden. Összejöttem most egy csajjal, akivel elég gyakran szexelünk, és nálam oldható meg a dolog. Próbáltuk csendben, de nehezen megy, és az a baj, hogy a legkisebb nyögés is áthallatszik, a csaj nem is nagyon akarja visszafogni magát. Meg utána szeret egy szál pólóban és tangában kimenni a konyhába meg fürdőbe. Szerintetek gáz nagyon ez hosszabb távon a lakótársamra nézve? Ő persze azt mondja, hogy örül, meg minden, de azért mégis.

2021. dec. 22. 09:55
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Kanlakásba
2021. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
18%
A szexelős részhez már hozzászóltam, nézzük a tangás részt. Az oké, hogy a lakotarsak, még ha különböző neműek is, egy idő után kissé lazább cuccokat viselnek otthon. De nem lennék nőként kíváncsi a lakotarsam pasijának a tangájára, bármilyen hihetetlennek tűnik is ez. Nem kell azt gondolni, hogy a másik at ez nem zavarja, csak mert nem kap hisztirohamot.
2021. dec. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
75%
Meg hogy minden férfi egy kiéhezett bohóc, aki kocsányon lógó szemekkel örvendezik az éppen felbukkanó tangás pcsájának. Szerintem irtó proli dolog így járkálni, ha nemcsak egyedül vagytok, de végül is a ti dolgotok.
2021. dec. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
27%
Engem például zavarna, főleg ha jóban lennék a lakótársammal, mert mennyire gáz már, hogy megkívánnám a csaját és utána róla fantáziálnék. Ezt a tangás részre, meg a szexhangokra is értem.
2021. dec. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
21%
lakótárs is meg fogja húzni. csak szólok...
2021. dec. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
68%

Mi ez a mérhetetlen primitív prüdéria?!

A strandon még jobban le vagyunk vetkőzve - ahol lehet még melltartót sem veszünk fel!

Itt meg egy pólóért meg egy tangáért vergődnek a kis csírák.

2021. dec. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
29%
Utolsó, akkor a lakótárs is kilephet a közös térbe tangában, vagy huzhat zoknit a micsodájára, ha ilyen vagányak vagyunk. Nehogy már prűdösködjünk! Ja, ez már így nem lenne oké? Nő vagyok, de a faszi helyében megtenném.
2021. dec. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
78%

Meztelenül jöttünk a világra - ha Isten akart volna, adott volna ránk ruhát is!:)))

(engem nem zavar a meztelenség!)

2021. dec. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Nana, nagyon ráálltatok erre a témára, szerintem se olyan durva éppen. Ha pedig megkívánja... Hát annyival marad, büszke vagyok rá, ha másnak is tetszik a csajom :)
2021. dec. 23. 15:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!