Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lakótárs mellett szex? Minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakótárs mellett szex? Minden áthallatszik, nagyon gáz?

Figyelt kérdés
2 srác lakunk egy kis albérletben, 2 szoba. A falak persze nagyon vékonyak, az ajtón is áthallatszik minden. Összejöttem most egy csajjal, akivel elég gyakran szexelünk, és nálam oldható meg a dolog. Próbáltuk csendben, de nehezen megy, és az a baj, hogy a legkisebb nyögés is áthallatszik, a csaj nem is nagyon akarja visszafogni magát. Meg utána szeret egy szál pólóban és tangában kimenni a konyhába meg fürdőbe. Szerintetek gáz nagyon ez hosszabb távon a lakótársamra nézve? Ő persze azt mondja, hogy örül, meg minden, de azért mégis.

2021. dec. 22. 09:55
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
94%

Ez is helyzetfüggő. Ha mondjuk van neki is nője, gondolom, kevésbé zavarná. Ha nincs, akkor kicsit jobban.

Amúgy barátnőd mennyit van nálatok?

2021. dec. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Azért az, hogy meztelenkedik, az túlzás, mert nem meztelen, ez engem pont nem zavar. Inkább az, hogy mennyire zavarhatja a lakótársam, hogy ilyen helyzet után még kimegy, és egy légtérben vagyunk, stb.
2021. dec. 22. 12:34
 13/29 anonim ***** válasza:
71%
A főiskola alatt és utána kb 1 évig több albérletben is laktam és volt ott minden. Engem nem zavart. Azzal meg pláne nem foglalkoztam, hogy mást zavar-e, hogy én szexeltem.
2021. dec. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
85%

Adj rá egy köntöst.


Egy nyikorgó ággyal nem lehet mit kezdeni. Ennyi zajongás szerintem belefér, viszont ha hajnalok hajnalán arra ébrednék, hogy ordenáré nyögéssekkel párzanak, dobálják magukat /leszrva, hogy nekem másnap suli/ borítanám rájuk a vödör hidegvizet, hogy lehűtsem a szenvedélyt.

2021. dec. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
69%
Koliban annak idején még fal sem volt 😂 Persze azért igyekeztünk úgy csinálni, hogy szabad legyen a szoba, meg nem éjszaka hogy hagyjuk aludni a másikat. Beszéld meg a lakótársaddal és ne hajnal 2-kor csináljátok hogy a lakótársad tudjon azért aludni, pihenni is.
2021. dec. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a szomszéd kijött a folyosóra és kiabált valami olyasmit artikulálatlan módon, hogy "senki nem kiváncsi rád maradj csendbe te kur***... "Én a srác voltam, engem azóta zavar ha hallanak.
2021. dec. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk beszéld meg a lakótársaddal.
2021. dec. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
75%

Én laktam együtt 4 sráccal (az egyik ebből a pasim volt), minden áthallatszott. Nyilván nem ideális, de ez van, szerintem még örültek is neki.

Viszont soha nem mászkáltam volna előttük bugyiban.

2021. dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem az a legjobb, ha megkérdezed hogy őszintén mondja meg ha zavarja vagy bármi. Én fix megmondanám ha zavar. Így korrekt leszel szerintem. Nem az itteni emberek véleménye számít, hanem azé akivel laksz. Ha jó fej meg normális, úgyis azt mondja majd hogy nem gáz.

Mondjuk érdemes akkor is észszerű határokon belül tartani a dolgokat, mert én se akarnám hogy visszaéljenek a jó fejségemmel aztán minden rohadt este azt hallgassam. Szóval valamiféle határ legyen. Pl ne minden nap jöjjön át, meg azért indokolatlanul ne sikongassatok, illene valamennyire visszafogni a hangokat (nem 100% de érted).

Én nőként nem látok abban problémát, hogy pólóban bugyiban megy ki a párod, persze ha téged zavarna ha így látná meg a lakótársad, az más dolog. De önmagàban ez nem gáz, gondolom te is néha kimész alsógatyában. Legalábbis szerintem ez srácoknák is bevett dolog, hogy néha csak gatya van rajtuk.

2021. dec. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk meg is kérdezhetnéd a lakótársad, hogy nem-e zavarja az ilyen...
2021. dec. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!