Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Helyes dolog 15-20 évvel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes dolog 15-20 évvel idősebb nővel kavarni?

Figyelt kérdés
2021. dec. 21. 15:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Miért ne lenne helyes?
2021. dec. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten jól érzitek magatokat akkor helyes. Csak a férje meg ne tudja. :D
2021. dec. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
Ha nincs férje, pasija.
2021. dec. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Pár hete a szüleimmel vásároltunk, ahol egy velük kb

egykorú nő mosolygott rám, és nagyon kedves volt, kereste a tekintetemet. A szüleim ismerik. A kora ellenére nekem bejött,rákerestem Facebookon és Instán is.

Ismerősök lettünk, ráírtam, hogy találkozunk, de lerázott, hogy "sokat dolgozik és semmire sincs ideje". Itt vége is lehetne a történetnek, azonban a minap összefutottam vele a bevásárlóközpontban egyedül, ahol megszólított. Kb. 5 percet beszéltünk.

Kérdezte, hogy hogy vagyok... Mondta, hogy tetszenek neki a képeim (hobbi fotós vagyok, szóval nem magamról vannak képek).

Kellemes ünnepeket kívánt (azt mondta, ezért szólított meg) , én viszontkívántam, de mondta, hogy nem lesz jó az ünnep, mert elhagyta a pasija... (éreztem, hogy a farkam is megmozdult erre). Mondtam neki, hogy beszélünk majd még, mire ő azt válaszolta: rendben.

Most mit csináljak? Nem merek ráirni, mert a szüleim kiakadnak, hogy kikezdek egy 20 évvel idősebb nővel. Nekem viszont bejön és megdugnám... Félreértelmeztem ezt az egészet? Írjak neki, vagy ne? Ha igen, akkor mit? Egyszer már lerázott... 20/F

2021. dec. 21. 15:28
 5/19 A kérdező kommentje:
Ha érdemes ráírni, mennyi időt várják?
2021. dec. 21. 15:29
 6/19 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem is helyes de a férj meg ne tudja.

Nekem egy 22 évvel idősebbel jött össze.

2021. dec. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Írj hát! Beszéljetek meg időpontot, helyet.

Lerázott, mert nem akart könnyen kaphatónak tűnni (pedig az :)

Ha nem akarod elvenni, a szüleidnek nem sok köze van hozzá (mondjuk akkor se sokkal több).

2021. dec. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Minél előbb.

7. voltam

2021. dec. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

#6 vagyok.

Próbálkozzál, én sokáig a számítógépét és egyéb elektronikáit javítgattam. Tetszett hogy felnőttként kezelt.

Férje sokat van távol, heteket. És összejött, pedig álmomban sem gondoltam volna.

2021. dec. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%

Ha párszor szexeltek, az mindkettőtöknek win-win deal, mások orrára meg egyikőtök sem akarja kötni.


Nem kell nagy duma, írd meg neki simán, hogy szívesen átmennél hozzá egy kávéra. Aztán ha kérdezgetné, hogy csak ezért, akkor írd hogy igen, de utána köszönetként szépen lemasszíroznád a testét. Aztán fűzheted ezt úgy, hogy már a szavakkal bezsongasd.

Veszteni nem veszthetsz vele, ha lepasszol, akkor is azt gondolja rólad, hogy egy tökös srác vagy, nem pedig egy mafla balfasz.

2021. dec. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!