Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak tényleg van különbség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak tényleg van különbség azok a nők között akik már szültek és akik még nem? Azoknak a véleményére lennék kíváncsi akik már voltak mindkét nővel..

Figyelt kérdés

Mivel sokszor hallom férfiaktól ha beszélgetnek hogy ah annak már jó tág lehet mert már szült vagy hogy u az jó szűk mert még nem szült?

24.n



2021. dec. 20. 10:15
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem minden esetben
Néha van különbség
45 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
En nem tapasztaltam különbséget.
2021. dec. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem tapasztaltam különbséget én sem.
2021. dec. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Nincs különbség.
2021. dec. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem minden esetben. Van aki nagyon kitágul, de nem egy gyerek után. Olyan anyukával voltam akit öklözni lehetett(40+). Meg olyannal is aki nagyon szűk volt(27).
2021. dec. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Kis különbség van szinte mindig. Nagy különbség akkor ha gátszakadás vagy gátmetszés történt és nem rendesen varrták meg. Kis plasztikai mütéttel korrigálhato.
2021. dec. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
szülés után 6 hét alatt visszaáll
2021. dec. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Tapasztalataim szerint nincs összefüggés. Mindkét kategóriában vannak szűkebbek és tágabbak.
2021. dec. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

"Mivel sokszor hallom férfiaktól ha beszélgetnek hogy..."


Mert tanulatlan ostoba emberek. A legtöbb esetben a női test nagyon is jól tud alkalmazkodni és vissza alakul az eredeti állapotába. Egy nem szült nőnek is lehet tágabb hüvelye. Genetika, ennyi. Ha már szült nőről beszélünk. Nem is biztos hogy hüvelyi úton szült. Random fickók ezt aztán biztos jobban tudják hogy ítélkezzenek. Van baj agyban sokaknál.

2021. dec. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még genetika.

Tök mindegy hogy szült van sem, ha olyan a genetikaja akkor vagy szűk marad vagy tág a szülés után.

2021. dec. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez butaság. A párom olyan szűk, hogy alig fér be a f@rkam, pedig szült már
2021. dec. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!