Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok hogyan reagálnátok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogyan reagálnátok ha szőrtelen lenne a férfi?

Figyelt kérdés

Ha teljesen szőrtelen tetőtől talpig.

Csak haja az lenne, de minden máshol tényleg teljesen csupasz.



2021. dec. 19. 22:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
43%
Nem tetszene, nem is kezdenék vele mert a szőrös f@szt szeretem!
2021. dec. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon örülnék neki mert utálom a szőrt
2021. dec. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%

Nekem nem jönne be. Vannak nők akiknek igen, van akinek nem.


Számomra sokar hozzátesz a férfiassághoz, hogy annak lássam, hogy legyen rajta szőr. Pl a mellkasszőr (nem dzsungel azért), NAGYON be tud indítani. Nem tudom miert. Meg a borostas pasik tetszenek általában. Szinten nem tudom miért, ízlés, mindegy. Haosnlóképp karon, lábon, intimreszen is tetszik, megintcsak ami nem dzsungel.

De hónaljon jobb szeretem ha le van szedve.

2021. dec. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nekem a mellkasomon nem nő, csak a bimbó körül pár szál, ezért is szedem le. A szakállam egyedül meghagyom, mert ott dúsabb.

De mondjuk lehet téged jobban kiábrándítana egy hiányos szőrzet mint a borotvált, nem?

2021. dec. 20. 17:23
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy az összkép számít. Hiába "jól szőrös" számomra egy ferfi, hiaba optimális a szőrzete, ha pl arcra nem jön be.

Nyilván ha arcra bejön, de épp csupaszabb típus, akkor csak ezért nem pattintanam le.


De megintcsak hangsúlyozom az összkép a fontos, meg egy csomó mas dolog. Hiaba néz ki valaki jól, ha bennem nem mozgat meg semmit, nem érzem a kémiát.


Valóban, hianyos szőrzet nem jön be annyira. Szóval vannak akiknek nem nő pl az arcukon, max az a kis csemegebajusz és azt meghagyják, mondván nekik van rendes "bajszuk" v "borostájuk" holott az esetek 99.99%ban hülyen néz ki. Akkor valóban jobb a sima arc.

2021. dec. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Lábadon, de főleg karodon miért szeded le? Annyira durván nő ott?
2021. dec. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!