Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Velem van a baj ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Velem van a baj ha szopásnál csak meleget érzek vagy a lány nem elég ügyes? Nincs viszonyitási alapom mert első ilyen élményem.

Figyelt kérdés
Nem tudom mit kéne érezni, nem is várom el hogy irjátok le(mert nem lehet leirni) de én valahogy nagyobb élményre gondoltam.
2021. dec. 19. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Béna a csaj. Egy jó szopásnál azt se tudod merre vagy arccal, pláne ha még a szájába is élvezhetsz
2021. dec. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Lehet hogy a csaj nem elég ügyes, lehet hogy ő is kezdő, lehet hogy csak túl óvatosan csinálja. Miért nem bíztatod? A lényeg, hogy ne legyél vele bunkó. Lehet a te farkad nem elég érzékeny, mert pl körbe van metélve.


Javaslat: kérd meg, hogy a kezét is használja egyidejűleg. Nekem úgy a legjobb :-)

2021. dec. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első alkalmamkor nekem is ez volt. Nem is éreztem, hogy szop. :P

Pedig elvileg az exe azt mondta isteni. Jó persze én is ezt mondtam neki, annak ellenére, hogy nem éreztem.

Másodikbarátnőmnél már jobb volt. Éreztem halványan a dolgot.

Harmadik mégjobb volt, de az se az igazi mint a filmekben.

Lehet te túl sokat képzeltél bele, és még béna is szegény.

Viszont láttok olyan szopásokat, hogy na azt tuti megérezném én is. :D

Egy rendes csajt kell találni aki tud is szopni. Ha azt se érzed akkor van baj.

2021. dec. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezért kell kommunikálni normálisan és ugye mint fent is írták nem hazudni valakinek annak ellenére hogy nem jó. Persze nehéz de azért nem bunkó módon el lehet mondani neked mi hogyan ,mennyire erősen a jobb. Aki ezen megsértődik ,ne haragudj de mégis érdemli és menjenek. Ha pedig évekig hazudsz neki akkor abban a hitben van ,hogy mekkora király módon csinálja. Sajnos nekem is volt barátnőm ilyen, az exei nem mondták el neki a dolgot rendesen. Egy évig tartott mire belejött, és elfelejtette a felesleges berögzült dolgokat. üljetek le és beszéljétek meg.
2021. dec. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínüleg nem csinálja elég intenzíven, de az is lehet, hogy megszoktad a kezed szorítását, és úgy minden más kevésnek fog érződni, tudom, mert én is tapasztaltam ezt.
2021. dec. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!😌
2021. dec. 19. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!