Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan, aki a testépíté...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki a testépítésnek hála tudott becsajozni? Akár hogy jobban tetszett a csajnak, akár hogy megnőtt az önbizalma.

Figyelt kérdés
Tudom, papírforma szerint ez bejön, de engem konkrét példa érdekel. Vagy akár ellenpélda, hogy úgyse sikerült neki becsajozni.
2021. dec. 19. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem fog az menni neked ha erre akarsz alapozni hogy egy idegen mit mond neked.
2021. dec. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld kéz.
2021. dec. 19. 11:11
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Konkét példa.A párommal mikor megismerkedtem egyfolytában tapizott ,és mosolygott nagyon tetszett neki.

Az újdonság varázsa hogy az addigi partnerin nem volt ekkora izomtömeg és ez imponált neki.107 kg vok.

Az előző pasija egy átlagos tutyi mutyi,aránytalan sőrözgetős emberke volt.


Mellesleg azt azért hozzateszem,hogy a személyiségem is olyan,amit kedvel,és szeret.

Az hogy sportos vagy ,egy plussz legtöbb esetben.Viszont ha mulya, kiállhatatlan,megbízhatatlan,önimadó(nem összekeverendő a magabiztossággal!) stb. vagy,nem nagyon ér semmit.

2021. dec. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Magas vekony pattanásos voltam gimiben, nem is volt túl sok onbizalmam. (Igazából akkor is tudtam hogy nincs velem semmi baj, tisztában voltam hogy később jön el az én idom.)


Alapból későn erő tipus vagyok szóval idővel jobb lett volna a helyzet magatol is. De a Kondi felgyorsította a folyamatot és a végkifejlet is sokkal jobb lett mintha nem csináltam volna semmit, már semmi gond az onbizalmammal (sot néha már-már úgy is erzem hogy elszalltam magamtol).


Szóval igen megéri nagyon elmenni edzeni, es a lányoknak nem az fog igazán tetszeni hogy a karod vastagabb, hanem a kisugarzasod, ami az én esetemben attól lett rendkívül pozitiv hogy jól erzem magam a testemben.

2021. dec. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
A testépítés vagy sport által kialakulhat -jó esetben- egy egészséges önbizalom. Ez az, ami inponál a nőknek. Ha csak azért csinálnád, jól nézz ki, halott ügy. A nők pillanatok alatt levágják, hogy csak egy “szép szar” vagy. Ha a jellemed is fejleszted közben, akkor nem marad el a siker. Ha ez megvan, rá fogsz jönni, hogy nem is kell olyan izmosnak lenni…
2021. dec. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. És még egy kérdés: a mell és a vállak talán a legimponálóbb a csajoknak?
2021. dec. 19. 11:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne hagyj ki semmit (lábat se), heti 3-4x menj.
2021. dec. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6#

Is-is.A széless váll és hát az atletikus testalkat jegyei.Ez valóban kiemelkedően fontos,legalabbis a felmérések szerint.Viszont ez nem azt jelenti hogy a többi nem fontos.Ha izomtömeget növelsz egy idő utan nagyon szembetűnő lesz az aránytalansag,ami nagyon el tudja rontani az összképet.

A 7 nek igaza van.

Szval ..izé a seggemet kimondottan szereti markolászni!!:)

Ha normálisan edzel,akkor ja,a lábnap bizony nem maradhat el!!

Mindenre kell edzeni.

3#voltam.

2021. dec. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%

Nekem még középsuliban voltak ilyen tapasztalataim. Kolis voltam, jobb dolgom sem volt mint edzeni.

Tesóm sulijában volt valami diákönkormányzatos est ahova én is mentem (ami vicces amúgy, mert nem is oda jártam), na ott feltűnően meg lettem bámulva. 3 csajnak volt is bátorsága odajönni.

Másik.

Osztálykiránduláson a vonaton egy csapat csaj verődött oda ahol mi is voltunk. Én külön ültem, filmet néztem a tabletemen. Mikor egy haverom odajött hagy nagyon bejövök az egyik csajnak csak nem mer odajönni hozzám. :D


A buszmegállóban is volt, hogy odajött egy egész csinos lány, hogy hogy megy a busz xy-ba. Ott volt a tábla, meg nyilván tudta is, csak így kezdeményezett. Aztán szépen elkezdte mesélni hogy hova megy stb a végén meg megadta a számát hogy milyen jót beszéltünk, folytathatnánk majd csendesebb helyen.


Ezeket csak azért írom, mert amíg nem edzettem egyszer sem fordult ilyen elő. Meg amióta nem edzek, szintén. Tény hogy jobb formában voltam és magabiztosabb volt a kisugárzásom.

2021. dec. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!