Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez a fétis normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fétis normális?

Figyelt kérdés

Nagyon teszik ez a "mommy dom" neveztű fétis nem tudom minek hívjam és az lenne a kérdésem, hogy ez mennyire normális


Egyébként ha beszélnék erről valakivel akkor jobban megérthetném, hogy miért teszik számomra ennyire


2021. dec. 18. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az milyen?
2021. dec. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Attól függ kit kérdezel... ha a szomszéd Margó nénit, vagy azt aki nem járatos a BDSM világában az szerint nem lesz normális. Bár gondolom amúgy sem mindenki véleménye érdekel - nem is tartozik rájuk!

Megérteni miért tetszik... egy adott vágy (vagy nevezd akár fétisnek) kialakulásának az okai mindig egyénfüggőek. Sima társalgásból nem leszel feltétlenül előrébb, csak ha némi pszichológiai érzékkel megáldott illetővel diskurálsz aki segíteni akar. Ettől még sok sikert :) Tanács: első lépcső fogadd el önmagad, ne legyenek szorongásaid a vágyaid miatt! Nincs benne semmi törvénytelen, sem egészségre káros.

2021. dec. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Te fiú vagy lány vagy?
2021. dec. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok
2021. dec. 18. 23:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jön be, de vannak ettől sokkal furábbak is. Ártani nem ártasz vele senkinek
2021. dec. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok

Nem tudom ez milyen fetis 😀

2021. dec. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 a google a barátod, de könnyen kitalálható a szavakból is ha nem ismered: idősebb domináns nőt keres mom - littleboy játékra.
2021. dec. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7


Nem kell hogy feltétlenül idősebb legyen.

2021. dec. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25%

Normális szexuális életet élők nagy valószínűséggel betegesnek tartják azt amit egyesek fétis jelzővel illetnek.

Nagy valószínűséggel lehet benne igazság ezek különböző rá hatások hatására alakultak ki. Nem természetesek, tehát akár betegesnek is mondhatók.

2021. dec. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!