Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy dugjam meg a kolléganőmet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dugjam meg a kolléganőmet?

Figyelt kérdés
Munkahelyen van egy kolléganőm, aki egyre gyakrabban keresi ürügyekkel a társaságom, ezt már én is észrevettem. És több kolléga is egymástól függetlenül megerősítette, hogy "úgy" néz rám, elég egyértelmű. De mégis úgy érzem, hogy nem ad egyértelmű jeleket, és figyelembe kell venni azt, hogy van pasija (mondjuk pont nem érdekelne), de ilyen esetben hogy kéne cselekednem? Mégiscsak kár lenne egy ilyet kihagyni, nem? De hogyan közeledjek hozzá?

2021. dec. 17. 23:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
39%
12 Ugyanezt gondolom en is! Hasonlo kerdeseknel, ahol a no a 3., mindennek el van hordva, itt meg tamogatjak hogy nyugodtan csinalja, o itt artatlan. Nevetseges. 😃
2021. dec. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

12es

Jól kipanaszoltad magad, de ha kicsit odafigyelsz, láthatod, hogy én is kaptam olyan válaszokat, hogy gerinctelen vagyok pl.

Amúgy meg nem én nyomulok, sőt, direkt próbálom egyenlőre semmilyen szinten nem viszonozni a dolgot. De 25 évesen szingliként hogy a francba ne játszanék el a gondolattal, ha ő is benne lenne, és jeleket küld?

2021. dec. 18. 08:52
 13/14 anonim ***** válasza:
23%
kérdezd meg,melóhelyen tud-e jó helyet pihenni, ahol alhatsz fél órát mert fáradt vagy, az is elég ha csak egy szék is befér oda. ahol nem keres senki,és nem jár arra senki. ha megmutatja,és ott marad veled, akkor dugd meg ott. ennyi...
2021. dec. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
42%

#12: Igen pontosan. Én oda is ugyanúgy megírtam, hogy a nő egy gerinctelen szar és ide is, hogy a pasi az. Mondjuk a férfiak szoktak kettős mércét alkalmazni ugyebár. Én nő vagyok, következetesebb ennél. A férfiak persze ebben is alulmaradnak, nekik csak a nők krvák, ha egy pali csinál ilyet, akkor megy a támogatás ezerrel..:)

#3,7

2021. dec. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!