Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Belemennétek titkos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Belemennétek titkos viszonyba kolléganővel, ha amúgy komolyabbat szeretnétek, de ő nem?

Figyelt kérdés
Ha nagyon tetszik a kolléganő, de neki van barátja így csak titkos viszony jöhet szóba a csaj részéről. Így belemennétek vagy inkább nem? Illetve tényleg titokban tartanátok?
2021. okt. 28. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Haaat, talán
2021. okt. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Mi értelme van megalázni magadat? Megér ennyit pár kósza dugás?

Legyen önbecsülésed, egyrészt ne érd be szeretői (második)pozícióval, másrészt ha többet szeretnél, ne érd be azzal, hogy csak dugásra használnak. Igen, férfiakra is vonatkozik ez, hogy legyen benned tartás és mondj nemet. Szexelni mással is tudsz, ha annyira majd akarnál.

Ráadásul mondani se kell, hogy nem kéne kollégával kavarni:)

2021. okt. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. okt. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

ha én komolyabbat akarok, ő nem, akkor értelmetlen

fordítva is, ha ő akarna komolyat

bár kollégával nem nagyon kezdenék alapból, ahhoz NAGYON nagyon NAGYON kell passzoljon minden is

2021. okt. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%
Igen. Gondolkodás nélkül. De már tudom, hogy ezeknek az a vége, hogy az egyedülálló többet akar, ezért a másik le fogja építeni. Tehát én sem várnék túl sokat egy ilyen kapcsolattól.
2021. okt. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen
2021. okt. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát én pont a másik "oldal"vagyok. Tehát NŐ🤣

Nagyon nagyon hosszú ideje nézzük egymást egy FÉRFI val. Nem közvetlen kolléga, csak egy gyárban dolgozunk. Fiatalok sem vagyunk 40+. Mindkettőnknek van valakije. Az évek alatt azon kaptam magam, hogy egyre többet gondolok rá,várom a pillantását. Ha elmegyek mellette,görcsbe a gyomrom. Elmondta egy közös ismerősünknek hogy nagyon tetszem neki. ( Részemről ez több volt. Igazi lángolás. Annyira vágytam rá, hogy fájt. Úgy, hogy köszönésen kívül egy szót nem beszéltünk) A közös ismerősünk az engedélyemmel felajánlotta neki a telefon számom,amit vissza utasított. Mondván hogy ő nem olyan 🤣

Tehát a válasz a kérdésre: egy úriember nem megy bele ilyen kapcsolatba.

Mondanom sem kell,azóta is néz,figyel, nekem meg ugyanúgy gombóc van a torkomban😔

2021. okt. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem már alapból rossz kezdet hogy az egyik fél foglalt. Ettől eltekintve szerintem ne menj bele.


A bizalom egy külön dolog és megbeszélés kérdése hogy maradjon titokban.


Ami aggodalomra ad okot hogy te többet akarsz miközben ő nem tehát nem fogja otthagyni a mostanit. Ebből kifolyólag folyamatosan feszültség lesz ami hatással lesz a munkára. Majd végső soron el kell majd menned onnan úgyhogy nem ér annyit az egész.

2021. okt. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ebből a szempontból mindegy hogy kolléga vagy sem. A lényeg, hogy ha te nagyon akarsz valamit a másik meg nem akkor ha belemész azzal csak saját magad fogod szívatni. Még jobban kötődni, kívánni fogsz egy olyan valamit amit nem kaphatsz úgysem meg. Mintha orrod elé raknák a legfinomabb kajádat és azt mondják nézheted, szagolhatod, esetleg egy kis falatnyit megkóstolhatsz de meg nem eheted. Meddig ülnél ott az asztalnál a nyálad csurgatva éhesen, s mikor állnál fel hogy na akkor keressünk máshol hamit?
2021. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
15%

Akkor egy igazi férfi vélemény:

Úgy is az enyém leszel!:)

2021. okt. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!