Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már, hogy lerombolta a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy lerombolta a szexuális vonzódásodat a partner politikai véleménye?

Figyelt kérdés
Évekig voltam kiváló szeretői viszonyban valakivel, de most, hogy előadott pár kőfideszes mantrát, odalett a libidóm az irányában. Ez lehet?

2021. dec. 17. 22:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%
Gyerekek legalább az ágyban ne politizáljatok már. Aki meg annyira hülye politikafun hogy ez neki a legfontosabb szempont az csinálja saját magának.
2021. dec. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
24%
csak fideszes pasival kezdek.
2021. dec. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem elég hamar lejön az emberről, hogy ki a fideszes (súlyosan torzult személyiség, agybeteg hozzáállás a világ dolgaihoz, erkölcsi érzék teljes hiánya, hazaárulásra, lopásra és hazudozásra való hajlam stb.), és ha véletlenül ilyenbe botlok, koccolok azonnal minden további nélkül, még ha egy párzásra kész kerekseggű Sharon Stone-hasonmás is az illető.
2021. dec. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
62%
Ha csak dugni akarok akkor nem érdekel mi a másik politikai véleménye, de ha komolyat akkor bizton tudom hogy fideszes csajjal nem kezdek, ott valami mentális egészségügyi probléma lehet. És most nagyon vicces lesz ha valaki jön és libernyákozni fog, mert nem értik hogy ha nem orbán akkor az bizonyára lehetetlen hogy egyik oldal sem jó, de ennél minden jobb amit ezek művelnek. Szóval megértelek kedves kérdező, de ha nem akarsz tőle komolyat akkor ne foglalkozz ezzel csak dugd tovább.
2021. dec. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
42%
Barátnőm Fideszesz szavazó, szoktunk vitatkozni rajta néha, mert bár ő se egy nagy szektás, de én még annyira se, rühellem azokat is a korrupció miatt, de legalább jobboldaliak vagyunk. Turbófeminista, melegmániás, engedjünk be mindenkit, szabadjjon mindent csak azt nem amit én mondok, fehér, férfi és keresztényelellenes, áldozatkultuszos, diszkriminativ, kvótás pics@, magyarán ballibsi sose kéne.
2021. dec. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
96%

Alapjáraton mem zavar de volt már olyan csaj akivel emiatt lett vége. Ő nyíltan fideszes volt ami nem baj mert mindenki arra szavaz amire akar... csak mikor megpróbálta azt rám erőszakolni és megmagyarázni miért vagyok hülye ha én nem a fideszre szavazok. És még ez is elnézhető lett volna de amikor elkezdte böfögni az összes proganda média által mantrázott leegyszerűsített, egy mondtatos jelmondatokat akkor rájöttem itt vége. Mert ha valaki ennyire egyszerű és szűklátókörű ha nem lát át ezeken, vagy egyáltalán nincs meg benne a kritikai gondolkodás akkor ott ugyan ezek okok miatt így is úgy is vége lett volna a dolognak...

u.i.: Azóta a csaj friss házas az újdonsült pasijával és 25 évesen 0 forint önerőből akarnak 25milliós házakat venni hogy majd a 3 gyerekes CSOK után minden jó lesz...

2021. dec. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
50%
ja hülye embereknek nem csak libidójuk lessz oda , még el is válnak egymástól ha más a politikai véleményük. vannak akik összeverekednek,meg minden , ha valaki más politikai véleményen van.vagy akár más nekik fontos témában nincsenek hasonló véleményen. ez csak saját gyülölködő személyiséged eredménye,hogy még libidód is oda lett, megutálsz valakit aki más politikai véleményen van.valószinű más területen is ha valakinek nagyon más véleménye, azt se tudja az egód feldolgozni, mert buta vagy,és politikai rasszista. biztos vannak népcsoprtok is, amiket szintén utálsz rasszista szinten,mert sötét vagy... én politikai véleményem is tetszeni fog: szerintem minden politikus tolvaj,és korrupt,és gyáva, stb... aki tiszteséges volt, az mind lemondott önként,amint rájött kik közé keveredett.... tök mindegy ki van hatalmon,és ki volt az elmult 100 évben. szar és fos közül választhatsz. rossz és még rosszabb közül. válogass kedvedre...
2021. dec. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Németh Miklós óta nem volt épelméjű, normális vezetője az országnak!!!
2021. dec. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Dzsoki ***** válasza:
Személy szerint,nem.Ettől még lehet egy bigott ilyennek gondja,ha a partner meg bigott olyan.Nem szabadna befolyásoló tényezőnek lennie!Nagyon elméleti a kérdés.Éveken keresztül,egyszer sem volt szó Orbánról vagy Gyurcsányról?Nem lehetetlen,de nagyon valószínűtlen.
2021. dec. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!