Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi a sok partner?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a sok partner?

Figyelt kérdés
Hány pasi számít soknak egy nőnél?
2021. dec. 8. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Relatív, van aki 3-ra azt mondja sok, más meg 10-re hogy áááá nekem is ennyi volt (vagy több). Egyébként meg mit számít mi a sok? Gondolom nem a pap bácsival, vagy a szomszéd Margitka nénivel akarod kitárgyalni a partnereid számát. Ahogy senki másra SEM tartozik.

Egyedül a leendő párodra tartozik, de ha az értelmes ember akkor jelen és a jövő fogja érdekelni nem a múlt. Ha prűdériát, félszüzességet vár el tőled akkor amúgy sem lennétek közös hullámhosszon mindegy hány partnered volt korábban. Éld, élvezd az életet és ne számolgass!

2021. dec. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

mondjuk 100 már biztosan

amúgy meg tök mindegy :)


L

2021. dec. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Egyetértek az elsővel. Tőlem az igazi férfiak sose kérdezték ezt meg. Nem az hogy nem akadtak ki a számon, de még a kérdést se tették fel. Aki felhozta, arról később ki is derült, hogy vagy elég önbizalomhiányos, vagy pedig nagyon béna az ágyban (tapasztalatlanság miatt vagy prűdség miatt). És ezt túlzás nélkül mondom. Úgy hogy én nem voltam olyan húdesok pasival. Valahogy érdekes mód a való életben a valódi férfiakat nem szokta ez foglalkoztatni. Csak itt a gyk-n pörögnek meg aláznak meg frusztrált buta pasik nőket.

Valójában egyedül az számít, hogy maga az adott ember mit tart soknak:) ez pedig ugye teljesen egyéni. Így nem lehet konkrét választ adni a kérdésedre.

2021. dec. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Igen, általában pont azok a nők gondolják, hogy senkinek semmi köze hozzá, akik már jó sok f**zt végig próbálták. Érdekes :D
2021. dec. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
A világon senkinek nincs köze ahhoz, hogy hány partnered volt életedben. Senki sem kérheti számon, milyen módon éled az életed. Ha senkit sem bántasz az élet élvezetének közepette, akkor azt tehetsz, ami csak jó neked.
2021. dec. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nagyon relatív, mert sok pasinak már három is aggasztó és vannak akik csak legyintenek arra, hogy a csajnak 20-30 kalandja volt. A szexben minden relatív. Amikor fiatal voltam, én is már 5 előttem lévő pasit soknak tartottam. Ma ha egy csaj azt mondaná, hogy 100 különböző pasival dugott, inkább érdeklődnék, hogy meséljen a tapasztalatáról, mint hogy húznám a számat.
2021. dec. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!